Elder Scrolls Türkiye Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İlk ciddi modelim:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
(Not: konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama zaten modellemenin sanata girmesi gerekiyor bence.)
Biraz önce Sculptris'de ilk olarak ciddi bir modelleme yaptım ki bana kalırsa çok güzel oldu ancak sizden de görüşlerinizi almak isterim. Eleştirilere açığım ancak lütfen eleştirilerinizin yanında sebeplerini de belirtin.

Herneyse, işte burada modele ait çektiğim bazı screenshotlar:
http://imgur.com/a/8anf4
(Not2: İleride aynı modeli değiştirebilirim çünkü çok güzel olduğunu düşünsemde kabul etmeliyim ki düzeltilmesi gereken bazı tarafları var.)
Resimleri imgur değilde hızlıresim gibi bir yere yüklersen daha iyi olur. Dns değiştirmeden veya vpn kullanmadan gözükmüyor çünkü.
(26.06.2017, Saat: 01:04)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Resimleri imgur değilde hızlıresim gibi bir yere yüklersen daha iyi olur. Dns değiştirmeden veya vpn kullanmadan gözükmüyor çünkü.

Bilmiyordum ama Yarın Hızlıresime yükleyip onun da linkini koyabilirim.

Edit: bir sorun oldu ve eski dosya artık açılmıyor, artık eskisini geliştirmek yerine yeni modeller yapıp onları hızlıresim'e yükleyeceğim.