Elder Scrolls Türkiye Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ekran Görüntüsü Yarışması #4
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese selamlar. Geleneksel ekran görüntüsü yarışmamızın dördüncüsüne başlıyoruz.
  • Yarışmaya herhangi bir Elder Scrolls oyunuyla katılabilirsiniz. Her türlü mod, grafik iyileştirme vs. serbesttir.

• Bu bölümün teması savaş. Kombat esnasında çektiğiniz ekran görüntüleriyle yarışmaya katılacaksınız.

• Minimum çözünürlük 1024x768 olmalı.

• Çektiğiniz ekran görüntüsünün resim önizlemesini steam linkiyle beraber bu konuya cevap olarak gönderin. Böyle yapmamızdaki amaç resmi sizin çektiğinizi, internetten bulmadığınızı kanıtlamanız.
  • Herkes 1 görüntüyle yarışmaya katılabilir. Gönderdiğiniz resmi değiştiremezsiniz.

• En çok üyenin beğendiği ekran görüntüsü kazananı belirleyecektir. Yarışma 14 Eylül Perşembe akşamı sonlanacak, o yüzden ne kadar çabuk katılırsanız kazanma şansınız o kadar artar.

• Kazanan görüntü ise 1 hafta boyunca Elder Scrolls Türk Facebook sayfasının kapak resmi olacaktır.

Katılacak herkese başarılar dileriz!
Ben başlıyım o halde ;

İçeriği GösterŞununla katılıyorum:
wuhuw efsane kelle uçurma screenshot'umla katılıcam <3

Alıntı:Çektiğiniz ekran görüntüsünün resim önizlemesini steam linkiyle beraber bu konuya cevap olarak gönderin. Böyle yapmamızdaki amaç resmi sizin çektiğinizi, internetten bulmadığınızı kanıtlamanız.

Alıntı:Bu bölümün teması savaş. Kombat esnasında çektiğiniz ekran görüntüleriyle yarışmaya katılacaksınız.
Ops, görmemişim onu, kaldırıyorum. Cheesy Katılacaklara başarılar.
Katılımcıları bekliyoruz. Belki şimdi aktif değil ama ileride bu tür yarışmaların galiplerine rozetler vereceğiz. Şimdi kazandıklarınız geleceğe yatırım olacak.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
-Katılımcılar bir başka katılımcıya oy veremez.
-Kullanıcılar sadece bir katılımcıya oy verebilir.

Bence yarışmada bu kurallar olması tavsiyedir Smile
Şu konununda mutlaka her yarışmaya eklenmesi gerekli.

Skyrim Fotoğraf Klavuzu by Artemis
aniden gelişen bir olay oldu aylar önce Cheesy  Big Grin
İçeriği GösterDracarys:
İçeriği GösterSpoiler:
Son 2 gün kaldı. Yarışmacıları bekliyoruz ve oylarınızı atmayı unutmayın.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kazanan isimli üyemiz oldu, kendisini tebrik ediyoruz!