Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

2017 Elder Scrolls Türk Anketi
#1
Information 
2017'de en çok hoşunuza giden şeyler ve 2018'de görmek istediklerinize dair bir anket hazırladık. Katılırsanız seviniriz.

[+] mertusta isimli üyenin iletisini 8 üye beğendi
#2
Morrowind'deki, Oblivion'daki ya da Skyrim'deki karakterlerimizin ömürleri boyunca yaptığı şeyleri yazan bir Viki sayfası olsa harika olur bence. Mesela Molag Bal'ın Viki sayfasında Molag Bal'ın Gürzü'ne en son bizim karakterimizin sahip olduğu yazıyor, böyle şeyler derlenip toplansa okuması zevkli olurdu.
#3
mod çevirileri görmek istiyoruz Smile
#4
1)Sohbet muhabbet
2)Güzel yabancı dilli modların türkçe çevirileri <3
3)Skyrim hakkında yada tes evreni hakkında öğretici bilgilendirici enteresan bilmediğimiz bilgiler yazılar. Kısa kısa bir yorum gönderi şeklinde yada rehber videosu şeklinde başlık açılır şununla alakalı diye sonra uzunca olsa da bir konu altında bir başlık altında yazılır. (Viki bu işlemi görüyor git viki yi oku diyen çıkabilir ama aynı şey değil. İnsanın vikiye girip dolaşıp okuyası gelmiyor Cheesy Çok yazı olunca. Şahsen bende öyle yani. Pek okumasını seven biri olmadığın için olabilir.. ama bence büyük ihtimal çoğu insan viki ye girmiyor. Bir kere girip ilgimi çeken şeylere tıklayıp okudum bir daha girmedim. Çoğu insanda viki sayfasına girmiyor bence. Foruma göz atıp okuyup yazıp çıkıyorlar. Viki page is boring. Aktif yazı yazıp  yorum yapabileceğin karşı cevap alabileceğin bir yer değil. O olay hakkında aklında soru olarak kaldığını sende altına yazabileceğin bir ortam değil.)
4)Bu evrende bethesda'dan gelen yeni haberler. Oyunlar hakkında skyrim veya dört gözle beklediğimiz yeni oyunlar hakkında çıkan duymadığımız yeni haberler.
#5
Ankete katılan herkese teşekkürler. Anket sonuçları
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Ankete en son katılan kişi olarak tarihe geçtim yazın bunu kenara.