Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

A Quality World Map With Roads - Ayrıntılı Yollar ile Daha Gerçekçi Bir Harita
#1
A Quality World Map

Skyrim'e yüzlerce ENB yüklediniz,grafik için her şeyi yaptınız ama hala haritayı açınca kötü gözükmesi ve yollardan yüzlerce kere geçmenize rağmen doğru düzgün gözükememesi sizi de benim gibi rahatsız mı ediyor? Bu mod sizin için yapılmış..

4929-2-1327715360.jpg

Modun sonunda,eğer yapımcının tavsiyelerine uyarsanız haritanız buna dönüşüyor. Daha önce tanıttığımız SkyUI modunun nokta atışıyla yer bulmasını da kullanarak bu ikileme ile haritanın efendisi olacaksınız.

Yapımcının Tavsiyeleri:
Modun yapımcısı, bu mod ile her ne kadar güzel bir harita elde etsek de bize şiddetle High Quality 3D Map modunu öneriyor. Ve elbette prefs ve ini ayarlarında değişikliklerde yapmamızı istiyor (daha verimli bir sonuç için.) İstedikleri şunlar ;

1-uLockedTerrainLOD yazısını Skyrim.ini'den kaldırın.
2-Aynı hataya maruz kalmanızı sağlayabilecek fMapWorldTransitionHeight bölümünü de ini'den kaldırın.
3-sMapCloudNIF=0 yazısı ini'nizde bulunuyorsa (bu bulutları kaldırırken yüklediğiniz bir mod sonucu olmuş olabilir) bunu da kaldırın.
Son olarak yapımcı bizden Classic Map'ı denemememizi istiyor. Buglar varmış. Eğer başa çıkabileceğinizi düşünüyorsanız indirin. Ancak ben tavsiye etmiyorum.

Modu Nexus Mod Manager'dan bu linke tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.
#2
Şimdi bu resmi görünce normal haritayı nasıl kullanacağım. Yüklesem bilgisayarım kaldırmaz.
#3
(24.08.2013, Saat: 02:25)bonty48 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi bu resmi görünce normal haritayı nasıl kullanacağım. Yüklesem bilgisayarım kaldırmaz.
Çokta büyük bi mod değil ki rahat yüklersin Cheesy
#4
Herhangi bir performans düşüşü söz konusu değil sn.bonty48, tabii haritada çok ufak kasılmalar olabilir. Mühim değil.
#5
Ama ben kasmasını istemiyorum sorun orada işte aslında ortalama bir bilgisayarım olduğu halde lowda oynuyorum ki ara ekranlar kasmasın adam gibi oynayabileyim diye. Şimdi o kadar low yapıp kasmayan bir oyun elde etmişken haritada kasarsa hoş olmaz.