Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Agent of Righteous Might TÜRKÇE!
#1
Herkese selamlar. 

 Agent of Righteous Might modu artık Türkçe arkadaşlar. Gece Gözcülerinin yetersiz kaldığı yerde yeni bir Stendarr Tarikatı olan Erdemli Kuvvet Ajanları kuruluyor. İşlerini halletme tarzı biraz daha karanlık olan bu düzenin lideri eski dostunu ziyaret ediyor. Tarikat içerisinde bir sızıntı olduğundan şüphelenip eski dostundan yardım istiyor. İşte burada "asıl" görevimiz başlıyor. Efsanevi Şafak Kalıntıları ve Erdemli Kuvvet Ajanları arasındaki mücadeleye dahil olacağız.

Mod tamamen çevrilmiştir. Sadece Oblivion olayından alıntılanan dört satırlık diyalog var, Oblivion'ı oynamadığım için haliyle olaya aşina değilim, bu yüzden dört satırlık İngilizce bir kısım mevcut. Görev akışlarına vesaire hiçbir şeye etkisi yok, casuslardan birisinin kendi halinde takılırken sarf ettiği cümleler o kadar. Bunun dışında tamamen Türkçe'ye çevrilmiş versiyonuyla iyi oyunlar dilerim. 

KURULUM!

RAR dosyası içerisinde ana dosyalar ile beraber iki tane daha esp dosyası mevcut. Bunları yükleyip yüklememek size kalmış, altta detaylıca açıklamasını yapacağım, lütfen ona göre hareket ediniz. 

*Ana dosyalar; Modu kurduktan sonra bunları üstüne yazınız. 

-Scripts
-AgentOfRighteousMight.esp

*Yamalar; Aşağıdakileri yüklemek zorunda değilsiniz. 

-Agent of Righteous Might - Chapel + Fixes.esp Bu yamayı yüklediğinizde Stendarr Türbesi Kışhisar'ın dışına taşınacaktır. Böylece Kışhisar için kullandığınız diğer modlar (ETaC, Jk's, Qaxe's Questorium gibi) ile çakışma söz konusu olmayacak. Benim tavsiyem her halükarda yüklemeniz, Kışhisar içerisinde evlatlık gibi duruyor çünkü. 

-Agent of Righteous Might - Notice Board Start - Chapel Comp.esp Bu yama ise modun senaryosuna Ulak ile değil Duyuru Panosundan  (Notice Board, çevirisine devam ediyorum) aldığınız not ile başlamanızı sağlıyor. Lakin 40. seviye olmadan not duyuru panolarına eklenmez. Bu yama üstteki yama ile uyumludur. 

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/69832 daha fazla yamayı burada bulabilirsiniz, diğer yamalara gerek duymadım kendimce. Bu üstteki ikisi ya da ilki yeterli olacaktır. 

#2
Emeğine sağlık modlarına sürekli göz atıyorum hepsi güzel, teşekkürler.
#3
Bu moda bir türlü başlayamadım ? acaba benim oyunda bir sorun mu var ?
#4
(10.04.2018, Saat: 13:29)BlackOttoman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu moda bir türlü başlayamadım ? acaba benim oyunda bir sorun mu var ?

Paylaştığım Notice Board yamasını kullanıyorsan 40. seviye olmadan not panolara eklenmez. Yamayı kullanmıyorsan bir ulak gelecek fakat seviye sınırı var mı hatırlamıyorum. Bu ikisine rağmen görev yine başlamıyorsa şapelin kapısına dayan, eğer kilitli ise konsol yardımıyla açabilirsin, görev oradaki rahip ile konuştuğunda başlayacaktır.
#5
Tamamdır teşekkür ederim Smile
#6
Ben vampir karakteri oynuyorum sıkıntı olur mu ?
#7
aga ne yani şimdi benim bu modu oynamak için 40 level mi olmam lazım ben normal oyundan sıkıldığım için bunları indiriyorum 40 level nasıl olucam xd
#8
@Esad BUM BUM Notice Board kullanıyorsan 40lvl olman gerektiğin söylemiş. Hatırladığım kadarıyla adamla konuşup görevi veriyor direk seviyene falan bakmayıp. Gerçi bug olduğu için silmiştim Sad