Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Alduin vs Deadra Lordları ?
#1
Hep merak etmişimdir. Koskoca alduinsin ejderdoğanlar bile seni zaptedemiyor. Malum alduin gibi deadra lordları da ölümsüz ve baya güçlü. Deadra lordları vs alduin gibi bi durum olsaydı durumlar ne olurdu çok merak ediyorum. Çünkü deadralar hep ejderhalar konusunda pasif kalmış oyunda. Hani sanki ejderhaların varlığından haberleri yok gibi. Hep aklıma takılmıştır bu soru.
#2
Molag Bal'ın ejderhaya çektirdikleri iyi bilinir Cheesy Daedrik Lordlar, Alduin'den kat kat daha güçlü. Akatosh 100 ise Alduin 40. Daedrik Lordlar da 80 falan. Güç puanlarını kafadan attım.
#3
Daedralar daha güçlü. Alduin de öyle çok güçlü sayılmaz. Oyunda ondan güçlü bosslar var.
#4
Alduin, birisinin güçlenmesine kızıp onunla dövüşüyor ardından yeniliyordu diye biliyorum. Evet Alduin ölümsüz olabilir fakat Daedrik Prensler kadar güçlü olacağını düşünmüyorum. Ne de olsa Akatosh'un devamı.
#5
(10.09.2016, Saat: 17:53)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alduin, birisinin güçlenmesine kızıp onunla dövüşüyor ardından yeniliyordu diye biliyorum. Evet Alduin ölümsüz olabilir fakat Daedrik Prensler kadar güçlü olacağını düşünmüyorum. Ne de olsa Akatosh'un devamı.

Alduin mi yeniyordu Mehrunes Dagon'u yoksa Dagon mu onu? Eğer Alduin yeniyorsa Dagon artık iyice zayıflamış demek.
#6
Alduin, Orkeyle anlaşıyordu ama hatırlamıyorum.
#7
Şöyle düşün sen bir yaratıcının gücündeki birini yenebilir misin ? Daedrik lordlar Alduin'i yaratan akatosh kadar güçlü.
#8
"Dagon çıkageldi ve Molag Bal’ın hegemonyasını sona erdirdi, fakat Alduin! Cihan-Yiyen ejderhası buna çok kızdı, nitekim devir kapatıp devir başlatan Alduin idi, Dagon Alduin’in işine karışmıştı. Sonucunda Alduin, Dagon’ı lanetledi. Dagon, artık Mehrunes Dagon olmuştu."

[member=2675]bluestorm02[/member] Akatosh çok daha güçlü. Bizzat Anu'nun varisi. Lorkhan ile eşit güçte.
#9
(10.09.2016, Saat: 18:00)Diist Kiin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Dagon çıkageldi ve Molag Bal’ın hegemonyasını sona erdirdi, fakat Alduin! Cihan-Yiyen ejderhası buna çok kızdı, nitekim devir kapatıp devir başlatan Alduin idi, Dagon Alduin’in işine karışmıştı. Sonucunda Alduin, Dagon’ı lanetledi. Dagon, artık Mehrunes Dagon olmuştu."

[member=2675]bluestorm02[/member] Akatosh çok daha güçlü. Bizzat Anu'nun varisi. Lorkhan ile eşit güçte.
Daedrik lordlar ın hepsi ile yüzleşemez abartma kardeşim. Smile
#10
(10.09.2016, Saat: 18:01)bluestorm02 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daedrik lordlar ın hepsi ile yüzleşemez abartma kardeşim. Smile

Hepsi diyorsa ohooo. İşimiz var. Ama birisini lanetleyecek kadar da güçlü. Hepsine karşı diyorlarsa kertenkele kızartması olur bizim cihan-yiyen.
#11
(10.09.2016, Saat: 18:02)Diist Kiin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi diyorsa ohooo. İşimiz var. Ama birisini lanetleyecek kadar da güçlü. Hepsine karşı diyorlarsa kertenkele kızartması olur bizim cihan-yiyen.
Dagon oblivion krizi sonrası zaten güçsüz düştü. Cheesy Normaldir onu lanetlemek. .d
#12
Oblivion Krizi'nde Mehrunes Dagon. Yani çok daha öncelerinde geçmiş belli. Zamanında bu ejderhanın hayranıydım. "First born of Akatosh!" diyişi hala kulaklarımda. Hatta ismim first born'dan geliyor Cheesy Lanet olsun keşke lore bileydim o zamanlar.
#13
(10.09.2016, Saat: 18:06)Diist Kiin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oblivion Krizi'nde Mehrunes Dagon. Yani çok daha öncelerinde geçmiş belli. Zamanında bu ejderhanın hayranıydım. "First born of Akatosh!" diyişi hala kulaklarımda. Hatta ismim first born'dan geliyor Cheesy Lanet olsun keşke lore bileydim o zamanlar.
Ama şimdi şuda var o zamanlarda güçsüz olabilir çünkü şuanki durumda daedrik lordlar aedra ları yener. .d Akatosh bile dayanamaz. .d
#14
Toplu olarak yenerler. Lorkhan da zaten mahalle arasında bıçaklanmaya kurban gitmedi mi Cheesy Akatosh'a da yaparlar valla.
#15
(10.09.2016, Saat: 18:08)Diist Kiin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplu olarak yenerler. Lorkhan da zaten mahalle arasında bıçaklanmaya kurban gitmedi mi Cheesy Akatosh'a da yaparlar valla.
Öyle abartılı bir savaş olacağınıda sanmıyorum sadece nocturnal,Meridia, Sheogorath vs. girse alırlar. Cheesy