Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ana Görev III - Gra-Muzgob Informant
#1
GRA – MUZGOB INFORMANT


Sharn gra-Muzgob

  Caius Cosades ile bir sonraki görevimiz hakkında konuşuyoruz. Önceki görevde de bahsedilen Sharn gro-Muzgob’dan bilgi toplamamızı istiyor. Sharn Mages Guild’in alt katında bulunan bir Orc. Mages Guild de ön cepheden bakınca Fighters Guild’in hemen sağında bulunuyor. Bu bayan da (evet bayan, konuşmalara dikkat edin, bazı karakterler farklı cinsiyetten gibi gözükebiliyor) bilgiyi bedava vermiyor. Andrano Ancestral Tomb’dan “Skull of Llevule Andrano”yu bulmamız gerek. Birinin kafatasını getireceğiz yani mezar odasından Türkçeye çevirmek gerekirse.

MW-npc-Sharn_gra-Muzgob.jpg


Andrano Ancestral Tomb

Andrano Ancestral Tomb, Seyda Neen ve Pelagiad arasında bulunuyor. Gitmenin en kolay yolu Balmora’dan Seyda Neen’e bir silt strider tutmak. Sonra Seyda Neen’den Pelagiad’a doğru giden tabelaları takip edin. Tomb yolun solunda bulunuyor, kapısı yoldan görülebiliyor. Bu noktada içeri girmeden önce hemen uyarmak istiyorum. İçeride hayalet var, hayalet tarzı düşmanlar normal silahlardan etkilenmiyor, büyücüyseniz sorun yok. Ama savaşçı olarak oynuyorsanız iron ve steel silahlar hiçbir işe yaramıyor, silver veya enchanted silahlar kullanmalısınız.

MW-place-Andrano_Ancestral_Tomb.jpg

Her neyse deyip mekana giriyoruz, açıkçası anlatması çok karışık, ama gezmesi basit bir yer burası. Bütün her yeri gezin işte. Okçu iskeletlere dikkat edin bu arada, saplanan oklar sizi afallatabiliyor. Alttaki odaların birinde hemen bir kül yığınının önünde skull’ı bulacaksınız, yanında da enchanted bir dagger var.
 
MW-quest-Gra-Muzgob_Informant.jpg

Mekandan çıkıp bir şekilde Balmora’ya geri dönün. Sharn gra-Muzgob (kendi ismini nasıl yazabiliyor acaba, çözemedim ama) size Nerevarine hakkındaki notlarını veriyor. Siz de bu notları Caius Cosades’e götürüyorsunuz.

Caius Cosades'e Dönüş

Notları götürünce Caius sizi Apprentice Blade olarak terfi ettiriyor, hayırlı uğurlu olsun. Kendisiyle yeni pozisyonunuz hakkında konuşursanız bedavadan scrolllar (elder değil) verecektir. Ayrıca size bir dahaki görevden önce biraz daha takılıp seviye atlamanızı öneriyor.