Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ana görevde tıkanıklık
#1
Oyuna başladıgımda kolyeyi jauffreye götürdüm. Ama bana başka görev verdi almadı kolyeyi kolye hakkında seçenek bile çıkmadı. Şafak bilmemneyindeki casuslarımı ne bulucakmışım. Brumadaki burd hiç birşey söylemiyor. Seçenek çıkmıyor ne yapmalıyım ? Tıkandım kaldım.
#2
Map menusunden görevin aktif değilse aktifleştir. Ok yönü çıkar. O ok hedefin nerde olduğunu gösterir.
#3
Dostum ok var zaten o kadar bilgisiz değilim öncedende oynamıştım oblivionu. Sorun o okdaki adama gidince hiç birşey olmaması.
#4
Burd sana hiç isim söylemiyor mu ? Uzun zaman önce oynamıştım şimdi aklımda yok ama benim hatırladığım sana isim veriyordu sen de bu ismi araştırıyordun. Aradığın kişi de evinin bodrumunda olması lazım. Ya da jauffre ile konuşurken bir seçeneği atladın.
#5
Yok dostum herşey tam. Ben hata yaptım diyerek oyuna 0 dan 2 kez başladım sırf o görev için. Dlcler felan bitmişti sen düşün Loncalarda en üst rütbedeydim. Ama hata bende değil. Jauffreye oyun başında kolye vermeye gidince casusları araştır diyor. Spies görevi ana görevlerin ilersinde çıkması lazımken oyun başında geliyor. Bodrum yazan anahtar buldun vs vs yazıyor görevde.

Asıl komik olayda nedir biliyormusunuz ? Yama çıkmadan önce ing oynamıştım o zaman direk kolyeyi alıp beni martini bulmaya göndermişti. Şimdi nerden çıktı bu casus şeyleri anlamıyorum.
#6
Günlüğünde kolyeyi Jauffre'ye götür görevi var değil mi? Öyleyse konsolu açıp "setstage MQ02 100" yazmayı deneyebilirsin.
#7
Kvatch kuşatmasını kaldırmadan, Martin'i getirmeden casusları bulma görevi almışsın! Oyun sana kıyak geçmiş...  Big Grin
#8
Seri görevlerde 1 görevi atlayarak sıradaki göreve geçemezsin öyle birşey yok. Oyunda yada görevde tıkanıklık falan yok. Oyunu silmene gerek yok. İleri görevlerde bende 1 kere buga girmişti görev. Hayaletlerin olduğu görev ana görevin serisinde. adını hatırlamıyorum kaleye gitmiştim zırh mı kalkan mı birşeyle ilgiliydi. Ama arada bir quicksave'nin üstüne yazmak yerine farklı isimlerde oyunu kaydedersen iyi olur. Sorun olursa temiz kayıttan yüklersin.
#9
(22.06.2017, Saat: 03:51)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlüğünde kolyeyi Jauffre'ye götür görevi var değil mi? Öyleyse konsolu açıp "setstage MQ02 100" yazmayı deneyebilirsin.

Deneyeceğim girince

(22.06.2017, Saat: 04:56)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kvatch kuşatmasını kaldırmadan, Martin'i getirmeden casusları bulma görevi almışsın! Oyun sana kıyak geçmiş...  Big Grin


Ne kıyağı dostum sinirden köpürüyorum herşeyi denedim neredeyse günlerdir çözemedim. Brumadaki Burd karakterine gitmemin sayısı yok sen düşün kıyakmı geçmiş yoksa dalgamı geçmiş Cheesy

(22.06.2017, Saat: 05:03)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seri görevlerde 1 görevi atlayarak sıradaki göreve geçemezsin öyle birşey yok. Oyunda yada görevde tıkanıklık falan yok. Oyunu silmene gerek yok. İleri görevlerde bende 1 kere buga girmişti görev. Hayaletlerin olduğu görev ana görevin serisinde. adını hatırlamıyorum kaleye gitmiştim zırh mı kalkan mı birşeyle ilgiliydi. Ama arada bir quicksave'nin üstüne yazmak yerine farklı isimlerde oyunu kaydedersen iyi olur. Sorun olursa temiz kayıttan yüklersin.

Zaten genelde görev bitince manuel kayıt yapıyorum. Bir sorun olursa dönerim diye ama şu görev yüzünden iyice çöktüm. Shivering dlcsini bitirdim, Hırsızlar loncasında 1 2 rütbe kalmıştı, arenada en yüksek rütbedeydim, Dark brotherhooda'da yüksek rütbedeydim. Tek görev yüzünden ne varsa gitti Cheesy

(22.06.2017, Saat: 03:51)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlüğünde kolyeyi Jauffre'ye götür görevi var değil mi? Öyleyse konsolu açıp "setstage MQ02 100" yazmayı deneyebilirsin.

Adamsın dostum işe yaradı sonunda kolyeyi verebildim. Su lanet olası casus görevi gitti aEmbarrassedD.As hayatımı kurtardın borcumu nasıl ödeyeceğim  Cheesy