Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

archer
#1
Merhaba arkadaşlar 2 sorum var. 1. Sorum archer açmak isteyenler genelde Dragon Knight ve Templar arasında seçim yapmaktan bahsedilmiş ama archer için  Nightblade classı en uygun class değil mi? 2. Sorum da Nightblade açsam bile üstünde durmak istediğim archerlık o yüzden wood elf ırkını seçmek istiyorum ve bu ırk nightblade classı için nasıl olur? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
#2
Evet en iyisi nighblade bow için.Ben woodelf'im ama khajit öneririm onu istemessen de redguard.
#3
Dragonknight ol her zaman her yerde düşmana saldır

Bonusları boş ver nasılsa Veteran olursun

Dragonknight skilleri de birden fazla insan için nightblade genelde tek kişiye odaklanıyor.

inan bana DK ol,Bana teşekkür edeceksin
#4
DK mı? Şu anda oyunda en güçlü sınıf Templar sınıfı. İleride olurda bow dan sıkılırsan templar ile istediğin tüm silahları kullanabilirsin. Ek olarak DK'nın bowu destekleyecek range class skilleri yok.
#5
(09.09.2014, Saat: 23:55)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DK mı? Şu anda oyunda en güçlü sınıf Templar sınıfı. İleride olurda bow dan sıkılırsan templar ile istediğin tüm silahları kullanabilirsin. Ek olarak DK'nın bowu destekleyecek range class skilleri yok.
Templar da emin misin ESO alınca ona göre hesap açacam bak
#6
analdım templar ve ya Dk'dan birini seçicem o zaman bu arada bu Veteran denilen şey tam olarak nedir?
#7
Evet Templar. İyi bir set oturtursan hem sağlam vuruyor hemde self heal sayesinde ölmüyorsun. 
50 ye kadar normal level var. 50 den sonra veteran levellar başlıyor, daha zor moblar, level atlamak daha zorlaşıyor. Bir nevi end game denebilir. Veteran'da şimdilik 12 seviye var. Örneğin level 48'den 49'a geçmek için 120bin xp toplaman gerekirken veteran 1'den 2 ye geçmek için 450bin toplamalısın. Veteran 11'den 12 ye geçiş için de 4.5 milyon xp gerekiyor.
#8
Asrın oyunu oynamadan neden cevap veriyor anlamıyorum, birkaç ay önce de yorum yapıyordu oyun hakkında, şu güzel şu çirkin diyordu, almamış. Yine almayacak görün bak.
#9
(10.09.2014, Saat: 09:37)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asrın oyunu oynamadan neden cevap veriyor anlamıyorum, birkaç ay önce de yorum yapıyordu oyun hakkında, şu güzel şu çirkin diyordu, almamış. Yine almayacak görün bak.

Vatansever'e katılmamak elde değil. Asrın10 username'li arkadaş oyunu almamış, oynamamış ama hangi mantıkla oyun hakkında tavsiye veriyor ya da eleştiri ve yorum yapıyor anlamak mumkun değil. Sırf yazmış olmak için, şakşak olsun diye mi yazıyor diye düşünmüyor değilim. Ancak, burada insanlara doğru bilgiler vermeye çalışıyoruz, laf olsun diye birşeyler yazmanın, bilmeden yorum yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum.