Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Arkadaşlar çocukları yaptığım eve taşıyamıyorum.
#1
Whiterunda bir ev almıştım sonrasında heartfire pakedinide alıp kurdum ve bir ev yaptırdım her şeyi tamamladım yatak odası oturma odası falan çoğu şey var. Sonra çocuklarımın yanına gittim ve taşınıyoruz butonuna tıkladım fakat benim yaptırdığım ev çıkmadı. Ne yapmam gerek? Ev duruyor orada yatak odası falan hepsi var chestler falan da.
#2
Evde çocuk odası var mı belki ondandır?
#3
(18.01.2014, Saat: 19:30)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evde çocuk odası var mı belki ondandır?
Vallaha ben direk 2 tane yatak alıp koydum ev downstarın hemen altlarında. Hem de çok iyi döşedim bayadır para biriktiriyordum hep buna harcadım. Yani çocuk odası satın al falan yapmadım hiç.
#4
(18.01.2014, Saat: 20:21)Sirzechs link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallaha ben direk 2 tane yatak alıp koydum ev downstarın hemen altlarında. Hem de çok iyi döşedim bayadır para biriktiriyordum hep buna harcadım. Yani çocuk odası satın al falan yapmadım hiç.

Çocuklar büyük yataklara yatmıyorlar, evi bir kontrol et. Eğer çocuk boyunda küçük yataklar yoksa listede çıkmaz.
#5
(18.01.2014, Saat: 20:52)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çocuklar büyük yataklara yatmıyorlar, evi bir kontrol et. Eğer çocuk boyunda küçük yataklar yoksa listede çıkmaz.
bitane kendimin büyük yatak var 2 tane de çocukların var küçük? Başka ne sorun olabilir ki? whiterun evindeki çocuk odasını avenicci ile konuşarak yaptırmıştım.
edit:evin içi dışının sssini atayım isterseniz
#6
Kendi yaptığım bir eve çocukları taşımayı denemedim hiç, maalesef sorununun çözümünü bilemiyorum yani.
#7
Hearthfire paketi ile yaptığın evlere taşınıyorlar bildiğim kadarıyla, şehirlerin içindeki evlere yatak yapılıyor mu bilgim yok. Anlattığına göre evin Heljarchen Hall. Baktım ama böyle bir bug hiç göremedim. Belki kullandığın modlardan kaynaklanıyor olabilir? Evin bulunduğu yere modlar bir ekleme yapıyorsa oyun içinde bir çakışmaya sebep olduğundan taşınamıyor olabilirsin.

Bir ekleme yapayım böyle bir bug varmış pardon. Sandıklar dolap çekmece vesaire hepsini döşedin mi? Sadece yatakla bitmiyor iş Smile
#8
Şimdi ben çocuk evlat edinmedim ama bir tahminde bulunacağım eve girince sol tarafta
resim

Böyle bir oda var mı? Oda'da iki tane yatak var görüyorsun onların yanına gittimi "owned" diyor yani başkasının yatağıymış ama benim evimde başkası yaşamıyor çocuk falan yok. Tahminimce o yataklar çocuk yatağı.
#9
Kahyaya gidip ek çocuk odası aldın mı taşınacağın eve de?
#10
Eğer çocuk odan varsa ve hala yoklarsa çocukların üstüne tıkla ve evine gelince konsolu açıp 'moveto player' yaz.
#11
Eğer çocuk odan varsa ve hala yoklarsa çocukların üstüne tıkla ve evine gelince konsolu açıp 'moveto player' yaz.