Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Arkadaşlar oyuna yeni başladım yardım lazım
#1
Arkadaşlar oyuna yeni başladım dephine ile tanıştık o elçilik görevini yaptım bu arada thief seçtim ırkım Khaljit şimdi ben o elçilik görevini yaparken çok zorlandım o 2 elfi bile 10 denemede kestim nasıl güçlenicem şu anda hafif zırh elf set var silah olarak ellerimi kullanıyorum
#2
Oyunun zorluk ayarını düşürerek deneyebilirsin. Yada o görevi bırakıp başka şeylerle meşgul olursun yani başka görevler yaparsın. Biraz lv atlayınca güzel eşyalar dizer o görevide halledersin.
#3
Yeni karekter aç buildler kısmına git illa seversin birini Monk rehberi de var deadra gorevi de yapabilirsin
#4
İşte oyunun en güzel zamanları, ileride 10 elfi tek denemede keseceksin. (elf severler yanlış anlamasın) Hatta belki bu zorlanmayı bile özlersin benim gibi.

-Irkın oyunun başında sağladığı avantajlar haricinde fazla bir etkisi yok diyorlar, buna katılıyorum, Nordun soğuğa direnç etkisinin bana ciddi bir faydası olduğunu görmedim mesela.
-Bulduğun her item'ı incele, karşılaştır, buna pek ihtiyacın yok aslında ama bu tarz oyunlarda başlarda hep karşılaştırıp daha iyisini bulman önemli.
-Zırh için demirciliği geliştirmen gerek, oyundaki en iyi zırhlar Daedra ve Ejder zırhları, bunları da 90 ve 100 level demircilikle yapabiliyorsun. Demirciliği geliştirmenin en kolay yolu demir hançer yapmak sanırım, demiri altına dönüştürebiliyorsan altın mücevherat falan da yapabilirsin.
-Yemek ve iksir depola bol bol, başlarda gerekli oluyordu.
-Sinsiliği geliştir, bazı görevlerde çok aksiyona girmeden geçebilirsin bu sayede. Mesela yanlış hatırlamıyorsam ben o görevde aksiyona girmemiştim, bir NPC'yle konuşup dikkat dağıttırmış içeri girmiştim. Sonrasını da pek hatırlamıyorum.
-Yeteneklerini ne kullanıyorsan ona göre geliştir.
-Bir noktaya kadar zorlanacaksın, normaldir, ben ilk Ejderhamı kesene kadar anam ağlamıştı. Yan görev vs. yap, direkt ana senaryo odaklı gitme, yan görevlerden işine yarar silahlar, zırhlar alabilirsin. Fırsatını bulduğun her şeyi geliştirirsen ilerlersin zaten.

http://www.elderscrollsturk.com/forum/sk...lusumlari/
Bu linkteki konuları incele (Dönerci Rehberi favorim) içinden birisi hoşuna giderse onu örnek alarak karakterini şekillendirirsin.
#5
Çok saol sinsilk baya gelişti %30 fark edilmeme + zırh %50 daha az ses çıkarıyor elflerden çıkan hafif elf zırhını aldım bakalım artık bide kıvılcım yayı var onu  nasıl geliştirim
#6
"Sinsiliği geliştir, bazı görevlerde çok aksiyona girmeden geçebilirsin bu sayede. Mesela yanlış hatırlamıyorsam ben o görevde aksiyona girmemiştim, bir NPC'yle konuşup dikkat dağıttırmış içeri girmiştim. Sonrasını da pek hatırlamıyorum"

Zaten o görevde NPC ile konuşup dikkat dağıtmak zorundasın Cheesy Ya da opsiyonel miydi ? Görevin parçası diye hatırlıyorum.
#7
Evet ama sonra elfleri öldürmen lazım çünkü birinin içinde anahtar var anahtarsız çıkamıyosun 1 tanesini öldürünce oto diğeride geliyor bazen 2 kişi birden dalıyolar zor geçtim o görevi şimdi bide itemleri almaya gönderiyo seyahat büyük sıkıntı oyunda
#8
(21.09.2015, Saat: 13:53)SHYAH link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Sinsiliği geliştir, bazı görevlerde çok aksiyona girmeden geçebilirsin bu sayede. Mesela yanlış hatırlamıyorsam ben o görevde aksiyona girmemiştim, bir NPC'yle konuşup dikkat dağıttırmış içeri girmiştim. Sonrasını da pek hatırlamıyorum"

Zaten o görevde NPC ile konuşup dikkat dağıtmak zorundasın Cheesy Ya da opsiyonel miydi ? Görevin parçası diye hatırlıyorum.

Tam hatırlamıyorum, görevin bir parçası da olabilir. O kadar basit miydi bu oyun ya?
#9
(21.09.2015, Saat: 14:08)JslitSags link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet ama sonra elfleri öldürmen lazım çünkü birinin içinde anahtar var anahtarsız çıkamıyosun 1 tanesini öldürünce oto diğeride geliyor bazen 2 kişi birden dalıyolar zor geçtim o görevi şimdi bide itemleri almaya gönderiyo seyahat büyük sıkıntı oyunda

Ya da pickpoket yaparsın Wink