Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Arkaplan Müziği v2
#1
Soundcloud'a erişimin mahkeme kararıyla yasaklanması nedeniyle sitemizdeki arkaplan müzikleri de güme gitmişti. Listeyi yeniledik ve parça sayısını arttırdık. Daggerfall'dan, Elder Scrolls Online'a kadar 50 parçadan oluşan bir müzik seti hazırladık. Forum, Anasayfa ve Vikiden erişebilirsiniz. Vikide ve Anasayfada doğrudan üst tarafta bulunurken forumdan bağlanmak için en üst kısımdaki Arka Plan Müziği' ne tıkladığınızda müzik çalmaya başlayacaktır. Player'a bir kere bağlandığınızda site içinde dolaşımınız boyunca kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Çubuğun sağ tarafındaki dört çizgiden de müzik listesine ulaşabilirsiniz.
Elder Scrolls Türk Yönetimi iyi uçuşlar diler.
#2
Uuu, ellerinize sağlık, çok güzel olmuş yeni parçalar.
#3
Ustam bu parçaları nereden alıyorsunuz?
#4
(04.02.2014, Saat: 20:12)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bu parçaları nereden alıyorsunuz?

Parçaların youtube linklerini arkaplan müziği olarak uyarladım. Aslında daha çok var ama saldırı anında ve yüksek tempolu olduğu için eklemedim. Bunları üniversite sınavına çalışırken çok dinlemiştim ben hepsi isim isim ezberimde Cheesy Daggerfall'dan ne yazık ki ana tema şarkısı var sadece, oradan da bir kaç parça araklamaya çalışacağım.

1 Daggerfall
2 ile 10 arası Elder Scrolls Online
11 ile 35 Skyrim
36 ile 44 Oblivion
45 ile 50 de Morrowind müzikleri. Sitedeki Morrowind müzikleri aynı zamanda Dragonborn ek paketinin de playlistinde mevcut.
Elder Scrolls Online arkaplan müziklerini Çek Cumhuriyetli (Çek mi oluyor bunlar?) ESO fan sitesi ile iletişimdeydim o zaman almıştım. Sadece onlarda ve bizde var ESO müzikleri  Cool
#5
Hepsini indirip kendime playlist yapmamda sorun yok o zaman? Değil mi Smile
#6
(04.02.2014, Saat: 20:21)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsini indirip kendime playlist yapmamda sorun yok o zaman? Değil mi Smile

Olacağını sanmam. Youtube'dan indirebilirsin hepsini veya başka bir yerden. ESO'nun ana tema müziği kısaltılmış versiyonu eklemişim bu arada onu uzun haliyle değiştirdim. Belirtmiş olayım.
#7
Direk siteden indirmeyi planlıyorum.  dracula
#8
(04.02.2014, Saat: 20:28)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Direk siteden indirmeyi planlıyorum.  dracula

Sen bilirsin sonuçta bizde youtube'dan bağlantı çekiyoruz Cheesy