Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Assassin's Creed Filmine Yeni Oyuncu!
#1
[Resim: 0caba3eee744d31180667cb81389b8b8.jpg]

2015 yılında gelecek olan Assassin's Creed filmine, Demir Adam karakteri ile bilinen Robert Downey JR, Leonardo Davinci karakteri ile dahil oldu.
AC oyunlarında da bulunan Leonardo Davinci , Ezio'nun amaçlarına ulaşmasındaki büyük yardımcılarından biri.

Film hakkında diğer bir bilgi ise filmin baş rol oyuncusu Michael Fassbender'in filmden ayrılıp ayrılmadığı ile ilgiliydi.
Oyuncu ise bu soruya cevabını şu şekilde belirmiş;
"Değişen bir şey yok, hala filmde rol alıyorum ve bilindiği gibi hikaye üzerinde çalışıyoruz."
#2
Her sene çıkan oyuncuyu sömüren rezil bir yapay zekası olan bu oyun o kadar çok satılıyor ki birde film ha ? Yazık Elder Scrolls üçlemesi görebilecekmiyiz acaba ?
#3
(11.09.2014, Saat: 20:38)ZaGoR date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her sene çıkan oyuncuyu sömüren rezil bir yapay zekası olan bu oyun o kadar çok satılıyor ki birde film ha ? Yazık Elder Scrolls üçlemesi görebilecekmiyiz acaba ?

İlk oyunları iyi ama, sanırım onlar hikaye materyali.
#4
Black flag oyununu ps3 de oynamıştım ben konsol oyuncusu değilim ona rağmen yinede oynanabiliriği hiç iyi düzeyde değildi.Çatılara tırmanabildiğin değişik hareketler yaptığın bir çok oyun var bundan çok daha iyi oyunlar Smile Aslında uğraşan olsa Skyrime bile eklenebilir bir çok hareket
#5
(11.09.2014, Saat: 20:38)ZaGoR date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her sene çıkan oyuncuyu sömüren rezil bir yapay zekası olan bu oyun o kadar çok satılıyor ki birde film ha ? Yazık Elder Scrolls üçlemesi görebilecekmiyiz acaba ?

Skyrim 20 milyon sattı! UYAN! Yoldaş!
#6
Ac 3 dışında hiçbir oyunundan haz almadığım seri. Oyun aşırı basit sol tuş, e tuşu ve boşluk kombinasyonu ile 5 kişilik grubu rahatça öldürebiliyorsunuz. Bu arada bilgi için teşekkürler.:tebrik
#7
Seri bence Revelations'a kadar iyiydi (Hikaye ve suikatçilik olarak bakıyorum) ondan sonra bozdu. doh Filmin akıbeti pekte belli değl ama yinede izlenir. Lineage kısa bir seri idi ama oda iyiydi.
#8
Seri AC 1 'den sonra bozuldu. Hiç Hristiyan haşhaşiyun olur mu ?
#9
Yakından takip eden biri olarak söylüyorum AC fanboylarının çoğu AC serisinin herşeyin açığa kavuştuğu anı yani oyunun sonunu seviyor ama Revetilons'tan itibaren oyunun sonunu batırmaya başladılar.
İçeriği GösterSpoiler:
#10
Hatırladığım kadarıyla pek Assasinlik yoktu. 5 kişilik bir grubun arasına düşseniz teker teker geliyorlardı.
#11
Oyuna zorluk yönünden bakacaksanız doğruya doğru Skyrim'de zorluk olarak hiç tatmin edici değil.Fakat her 2 oyuna da senaryo yönünden bakarsanız 2 oyunda muhteşem.Ben AC serisinde Revelations'a kadar oynadım.Skyrimle karşılaştırıldığında eksikleri de var fazlası da var.
#12
(11.09.2014, Saat: 21:20)ColdSpyrt date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyuna zorluk yönünden bakacaksanız doğruya doğru Skyrim'de zorluk olarak hiç tatmin edici değil.Fakat her 2 oyuna da senaryo yönünden bakarsanız 2 oyunda muhteşem.Ben AC serisinde Revelations'a kadar oynadım.Skyrimle karşılaştırıldığında eksikleri de var fazlası da var.

Dostum sana katılmıyorum. AC' nin dövüş sistemi Brotherhood oyununa kadar çok güzel bu oyundan sonra tek darbeyle adam öldürme şeysini getirdiler. Yani tek başımıza ordu öldürüyoruz. Havalı ama çok kolay tek bir tuşla adam on adamı alıyor AC'de ama Skyrim'de öyle değil. düşman saysı ne kadar artarsa işin o kadar zorlanır. Ayrıca Skyrim normal zorluk seviyesinde kolay,, ama zor çok zor ve Efsanevi zorluk seviyesi zordur...
#13
Beyler film nasıl film, bir beklenti var mı filmden? doh Oyun hakkında ileti atmayın artık.
#14
Film iyi olacak, Prince of Persia'nın başarısızlığından ders çıkarmışlardır.
#15
Ben oyunun seneryasunu çok sevdim açıkçası, kitabını da okudum. Uğraşırlarsa iyi bir film olur.