Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Azra'nın Asaları görevi bugu
#1
Selamlar Skyrime steam üzerinden bütün dlcleri ile sahibim. Azranın asaları görevini almış bulunmaktayım. Öncelikle görev yeri olarak Yngol Höyüğünün sondaki çıkışını bana gösterdi girdiğimde asa karşımdaydı ama kapı kapalıydı bugdur dedim Yngol Höyüğünün haritadaki girişine gittim fakat Yngol Höyüğüne girdiğim zaman ekran bulanıklaşıyor siyah mavi saçma sapan şeyler oluyor. Başka hiçbir mağara höyük vs vs bunlarda böyle bir sorun yaşamadım fakat burada böyle saçma bir sorun meydana geldi. Bu arada heryer siyah maviyken tab tuşuna basınca herhangi bir tepki vermiyor menüden oyun yükle seçeneği gelmiyor.  Görevi hile yapıp bitirmem mümkün fakat hilesiz oynadığımdan bunu istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
#2
görevi nerden,nasıl ve kimden aldığını yazarsan merak ettimde.
#3
(11.08.2015, Saat: 17:35)bazey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görevi nerden,nasıl ve kimden aldığını yazarsan merak ettimde.

Solstheim mapındaki Tel Mithryn'den aldım oradaki baş büyücüden.

Güncellendi [time]1439465702[/time]
Sorun güncel arkadaşlar
#4
Azra kim beyler ?  Skyrim'de Türk mü var  Big Grin
#5
Azra Nightwielder, döneminin en büyük büyücülerinden biri. Gölgelerin aslında paralel yaşamın bir göstergesi olduğunu düşünüp onları yönetmeye çalışıyor.

Hileden başka çaren yok sanırım.
setstage DLC2TTR7 300
#6
Azra Nightwielder Shadowkey oyununda gördüğümüz ilk Orjinal shadowmagelerden biridir, Shadowmage'in babası denebilir, kendisi Redguard diye söyleniyor. Imperial Simulacrum sırasında ki War of the Bend'r-mahk savaşında gölgeleri nasıl kontrol etmeye çalıştığına şahit oluyoruz. Shadowkey oyunundaki "Shadowgate"ler bu "Shadowkey"lere bağlı işte.

#7
(14.08.2015, Saat: 19:03)Grogi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Azra kim beyler ?  Skyrim'de Türk mü var  Big Grin
HAHAHA CheesyD Cheesy Big Grin
#8
Teşekkürlr yanıtlar için hileyle yapacam sanırım bi çözüm bulamadım