Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Black Star
#1
Black star ile hayvan ruhu yakalayınca envanterden kayboluyor ama insan ruhu yakalayınca böyle bi sorun olmmuyor
#2
Çünkü hayvan ruhu beyaz ruhtur. Kara Yıldız ise sadece kara ruhları, yani insan ruhlarını yakalayabilir.
#3
(28.10.2017, Saat: 16:54)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çünkü hayvan ruhu beyaz ruhtur. Kara Yıldız ise sadece kara ruhları, yani insan ruhlarını yakalayabilir.

bunu engellemenin bi yolu yokmu kılıca ruh bağlama tılsımladım her bir hayvanı öldürünce kayboluyor
#4
Kara Yıldız hariç boş ruh cevherin varsa ve boyutları uyuyorsa oraya gidebilir.
#5
(28.10.2017, Saat: 16:54)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çünkü hayvan ruhu beyaz ruhtur. Kara Yıldız ise sadece kara ruhları, yani insan ruhlarını yakalayabilir.

kara yıldıza bütün ruhları hapsedebilirsin. azuranın yıldızına sadece hayvan ve yaratık ruhlarını hapsedebilirsin.
#6
Aslına bakarsan Kara Yıldız çok daha iyi . Normalde insan ruhlarını hapsetmek zor. Elbette yeteneklerde ilgili bölümleri açmazsan. Bu anlamda Kara Yıldız artı bir yarar sağlıyor. Ve tılsımlama tezgahında ya da silaha enerji yüklemesi yaparken de kaybolmuyor.
#7
(31.10.2017, Saat: 12:31)darkpheonix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslına bakarsan Kara Yıldız çok daha iyi . Normalde insan ruhlarını hapsetmek zor. Elbette yeteneklerde ilgili bölümleri açmazsan. Bu anlamda Kara Yıldız artı bir yarar sağlıyor. Ve tılsımlama tezgahında ya da silaha enerji yüklemesi yaparken de kaybolmuyor.

aynen. kara ruh cevheri de kolay bulunmuyor ve pahalı.
#8
(01.11.2017, Saat: 23:34)arrowintheknee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen. kara ruh cevheri de kolay bulunmuyor ve pahalı.

Azura yıldızına insan hariç tüm ruhlar alınabiliyor değil mi?
#9
(02.11.2017, Saat: 00:51)Levye27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Azura yıldızına insan hariç tüm ruhlar alınabiliyor değil mi?

evet