Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Bütün gezegen tamriel'den mi ibaret ?
#1
Biraz ilginç bir soru oldu. Fakat şimdi mesela tamriel'in mantıken bir gezegen üzerinde olması gerekiyor. Gezegendeki tek kıta tamriel mi ? Yoksa keşfedilmemiş yerler var mıdır merak ediyorum.
#2
Şöyle göstereyim direk, ve ekleyeyim, evet bir gezegende bulunuyor bu kıtalar ve gezegenin adı Nirn, bu Nirn gezegeni'nin dışında Daedra'ların, Aedra'ların, Oblivion'un falan mekanları var, Aetherius diye bir yer var, bunların dışında kalan Void var sonra, bunların hepsini kaplayan Aurbis var, var da var. Evren geniş yani. Cheesy Bir haritası vardı onun, bulabilirsem atarım.

[Resim: planet_nirn___geographical__v2__by_hori873-d6h7sh0.png]
#3
(27.08.2014, Saat: 18:59)Sarhi date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şöyle göstereyim direk.

[Resim: planet_nirn___geographical__v2__by_hori873-d6h7sh0.png]

Teşekkürler. Peki bu sağdaki kıtadan neden hiç oyunda bahsedilmiyor ?
#4
Orası Akavir, nasıl bahsedilmiyor?
#5
Bahsedilmez olur mu hiç? doh
#6
Akavir kitaplarda felan var hatta zamanında imparatorun biri akavire sefere çıkıyor ve önce fetediyor bir iki şehir ama sonra yeniliyor iklimi vs çok farklı oranın.Hiçbir mer ırkı yok orda 4 ırk hükmediyor akavire zaten haritada yazıyor.
#7
Bu Akaviri kıtasını Elder Scrolls Online 'da açarlar mı acaba? Bildiğime göre Skyrim'den 1000 sene ya da daha öncesini konu alıyor ESO.. Akaviri'nin ESO'da oyunculara açılması lore açısından sakıncalı mı?
#8
(30.08.2014, Saat: 18:02)biktim_yaaaa link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu Akaviri kıtasını Elder Scrolls Online 'da açarlar mı acaba? Bildiğime göre Skyrim'den 1000 sene ya da daha öncesini konu alıyor ESO.. Akaviri'nin ESO'da oyunculara açılması lore açısından sakıncalı mı?

[font=Times New Roman]ESO'ya öyle bir şey ekleyemezler bence, yemez yani.
[/font]
#9
(30.08.2014, Saat: 18:15)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[font=Times New Roman]ESO'ya öyle bir şey ekleyemezler bence, yemez yani.
[/font]

Bir gün gelir de yerse şukela olur ama.. Kısmet, herşeyi zaman gösterecek..
#10
Yalnız Tamriel'de açılmaması gereken birkaç bölge olacaktır muhtemelen. Bildiğime göre 1000 yıl önce de Morrowind Red Mountain'da Dagoth Ur vardı. Belki onun için bir expansion yaparlar, yok edemesek de elemanı iki döver, güçlenmesini geciktiririz, lore'a da aykırı olmazdı pek. Bu arada Tamriel'de dolaşan bir Yagrum Bagarn* da görebilsek çok güzel olurdu. Smile O kadar Almalexia'yı gösterdiler, Vivec ve Sotha Sil de olmadan olmaz bu iş.

*Nirn'de yaşadığı bilinen son Dwemer
#11
(02.09.2014, Saat: 12:24)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalnız Tamriel'de açılmaması gereken birkaç bölge olacaktır muhtemelen. Bildiğime göre 1000 yıl önce de Morrowind Red Mountain'da Dagoth Ur vardı. Belki onun için bir expansion yaparlar, yok edemesek de elemanı iki döver, güçlenmesini geciktiririz, lore'a da aykırı olmazdı pek. Bu arada Tamriel'de dolaşan bir Yagrum Bagarn* da görebilsek çok güzel olurdu. Smile O kadar Almalexia'yı gösterdiler, Vivec ve Sotha Sil de olmadan olmaz bu iş.

*Nirn'de yaşadığı bilinen son Dwemer

Yazık o adama hasta garibim.