Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Companion Valfar
#1
[align=center]valfar.gif

COMPANION VALFAR
by Omeseandescriptionk.jpg

[table]
[tr]
[td][youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xo_iSopCkL0[/youtube]  [youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n9G60IWYHXM[/youtube][/td]
[/tr]
[/table]

Valfar bir çok yenilikle özelleştirilmiş bir follower modu. Büyük bir savaşçı, alkol sevgilisi ve  büyük bir elf düşmanı (yay)! Üstün Stormcloak'ları tutuyorsunuz, yoksa şu korkak İmparatorluğu mu? O zaman hiç bekleme dostum, kendine doğru Stormcloak arkadaşı buldun!

Zırhı yeni, sesi yeni, hatta sakalı bile yeni. Ve hepsi sadece bir paket içerisinde. ''Bir şeyi öldürmek için kaşınıyorum'' -Valfar. Bu vahşi arkadaş, yanında bir şişe alkölünü ve sırtında paslı silahını taşıyarak, düşmanlarına karşı shout bile atabilir. Onu, sürüyle süt Thalmor'ları tek yayıyla ortadan kaldırırken, hep onlarca havaya shout yağdırıp, hem de gülümsediğini görebilirsiniz.

backgroundvmm.jpg

Valfar'ın babası bir demirciydi. Genç yaşlarında babasının taktikleriyle demir dövmeyi öğrendi. Mutlu ailesiyle Solstheim'deki Skaal Köyünün kuzey kıyısında yaşadılar. Babası Windir'in yaptıkları her şey abanoz'dandı (ebony). Bundan sonra ada abonoz cennetine dönüştü. Genç Valfar, geleneksel bir şekilde avlanırken, büyük kahverengi bir ayı tarafından tuzağa düşürüldü. Büyük bir koşuşturma sonucunda, ayı bir uçurumdan aşağı düştü ve Valfar babasının ona verdiği abanoz hançerle ayının sonunu getirdi. Şu anda zırhının da bir parçası olan ayının kürkünü aldı. Geri kalan hayatı normal yaşandı. Ona babasının öğrettiği gibi, Tamriel'in güçlü ve kuvvetli askerlerine silahlar ve zırhlar yaptı. Bugüne kadar elflere karşın hiç bir kini yoktu. Solstheim'in halkı Dunmerlar ile mutlu bir hayat yaşadı. Ve sonunda tabiki, Büyük Savaş (Great War) patlak verdi.

Valfar ve babasını askere aldılar. Valfar halen güçlü bir savaşçıydı (ve halen sakalsızdı) ve babasıda kırkılarına kadar iyi idare etti. Kanlı ve büyük savaş, Kırmızı Yüzük (Red Ring) yaşanırken, Windir, bir Altmer tarafından katledildi. O zamandan beri , özellikle White Gold Concordat'tan sonra, Elven ile ilgili olarak her şeyden nefret etti. Bundan sonraki düşünceleri Valfar'ı sadece kuzeye doğru itti. 25 yıldır, Throat of World'da meditasyon yaptı, bol bol içki içti ve Thalmor askerlerinin yollarını gözledi...


installation.jpg

Yükleme

- Dosyanın içindeki .bsa ve .esp dosyalarını Skyrim data dosyasına atın.
- .esp dosyasını Game Launcher'dan ya da NMM'den aktifleştirin.


Yer

Onu Throat of World'a giderken hafif karlı küçük bir tepede kamp yaparken bulacaksınız. Hileciler "coc HHPathshrine03" koduyla ona ulaşabilirler. Bu komut sizi kampının üstüne ışınlayacaktır.

Modu Buradan İndirebilirsiniz!