Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

cyrodiil hakkinda sorularım ve sorunlarım var.
#1
v4 imperial nb karakterim var bow ve çift el (dual wield değil) kullanıyorum. öncelikle sorularım cyrodiil için farklı campaignler var farkları neler 30 günlük 7 günlük olması dışında ve günler bitince ne oluyor ? Na serverinda olduğum için sorup ögrenebileceğim etrafımda türk yok yabancılara da sorduğumda pek açıklayıcı olmuyor maalesef. gelelim asıl soruma çok fazla skill build denedim bir türlü sonuç alamadım millet ambushla 10 binden aşağı vurmuyorken 4 bin 5 bini geçemiyorum. heavy giyiyorum kendim yapıyorum şu an 4 traite kadar yapabiliyorum. hangi seti giymem uygun olur ? undaunted doğru yazdım umarım daha 9 olmadığı için farklı farklı giymiyorum ama giyicem ilk fırsatta. o kadar çok skill ve stat sıfırladım ki ciğerim soldu.

14 bin 15 bin damage yediğimi biliyorum yanımda sorcerer arkadaşım var aynı skilli attığında 6 bini göremiyoruz  Cheesy
nedir bunun mevzusu bir çok sorum olduğundan bir haftadır ara ara foruma bakıyorum cevap bulduklarım oldu bulamadıklarımıda sordum. ölmemde sıkıntı yok ama adama damage vuramamam sıkıntı gibi geliyor. Undecided
birde karşımdaki adamlar resmen damage yemiyor can çubuğu sarı oluyor gri oluyor bir şeyler yapıyorlar ve damage yemiyorlar karşımdaki skilleride tanıyamamda büyük bir etkisi var tabi. her neyse şimdiden teşekkürler yardımınız için.
#2
Günler bitince sıralamana göre sana ödül altın ve item geliyor. Uzun sürende daha fazla para kazanıyorsun vesaire.
Heavy ile ambush vuramaman normal. Medium giyeceksin. Set birşey diyemem, birkaç hafta sonra major update geliyor, yeni setler eklenecek, mevcut setler değişecek.
1- spell damage 2- max magicka. magicka karakterler için bu ikisi önemli. stamina içinde weapon damage ve max stamina. Bu ikisi ne kadar yüksekse o kadar çok vurursun. Tabi bunun dışında spell resist penetration da var. Sende belki 3k spell damage olur ama adamda 50k spell resist varsa işlemez. Şampiyon puanlarında spell erosion pasifine ver, silahlarında nirnhoned trait kullan. Pahalı gelirse sharpened da olur.
Damage yemez çünkü damage shield basıyor. Damage shield varken kritik hasar yemezsin o yüzden damage shieldlar önemli. Fakat bahsettiğim güncellemeden sonra damage shieldlar ve damagelar (pvpdeki) %50 azalacak.

Özetle pvp de bir alana yoğunlaşmak fayda etmez. Dengeli gideceksin. Mesela benim oynadığım gruptaki bi nb arkadaş full damage üzerine build yapmıştı. Tek ok ile öldürüyordu milleti. Ama öldüremediği zaman kendisi ölüyordu çünkü savunma 0. Ben ise tam tersi, off tank takılıyordum, arkadaş kesemeyince yem olup atlıyordum nb kaçıyordu. Hey gidi günler  :sad
#3
çok teşekkür ederim öncelikle cevapların için. medium dönüyorum ikinci olarak statları tekrar  sıfırlıyorum ama nasıl bir oran belirlemeliyim stamina health magicka arasında ? dediğim gibi bow ve çift el classlardan da hepsinden kullanıyorum. 1 er 2 ser.oyundan tat almamaya başladım artık yanlış yoldan gidiyorum gibi geliyor. her türlü tavsiyeni istiyorum.
#4
Hepsini stamina ver. v14 için ortalam 27k stamina, 9k magicka, 21-22k hp yeterli.
v4 olduğun için tam bir şey set falan söylemem zor, o levelde var mı bilmiyorum çünkü.
Sorcerer dediğin arkadaşınla sürekli oynuyorsanız o arkadaş bolt escape ile ışınlansın bir bakıma kite'lasın milleti, düşman sorc a odaklanmışken sen sneakten lethal arrow at, ok düşmeden hemen silah değiştirip ambush ile atla, surprise atak ve killer's blade ile işini bitir.
Oku attıktan sonra hemen silah değiştirip adama uçman biraz el alışkanlığı gerektirebilir. Bazen de lagdan olmuyor ama tutturdun mu heavy armor hariç herkesi indirirsin.