Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Daedralar Vampir veya Kurtadam olabilir mi ?
#1
Daedralar vampir ya da kurt adam olabilir mi ? az önce şu konuya bir göz attım : http://elderscrollsturk.com/konu-vampirl...erler.html ve arkadaş konuda daedraların vampir olabileceğini söylemiş bu ne kadar doğru ?
#2
Öyle olsa bile öldürülebilir olurlardı. Harkon güçlü bir vampir lordu idi ama sonuçta ölebiliyor. Ben her ikisinden de öte güçlerinin olduğunu düşünüyorum.
#3
(14.01.2018, Saat: 12:36)darkpheonix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle olsa bile öldürülebilir olurlardı. Harkon güçlü bir vampir lordu idi ama sonuçta ölebiliyor. Ben her ikisinden de öte güçlerinin olduğunu düşünüyorum.

Demek istediğin daedraların vampir olabildiği mi ?
#4
(14.01.2018, Saat: 12:26)Aluduin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daedralar vampir ya da kurt adam olabilir mi ? az önce şu konuya bir göz attım : http://elderscrollsturk.com/konu-vampirl...erler.html ve arkadaş konuda daedraların vampir olabileceğini söylemiş bu ne kadar doğru ?

TES evreninde gerçekleşen bir olay bu. Hircine Oblivionda çağırdığı bir Daedroth'a kurt adamlık bulaştırıyor bu konu wikide bir kitapta geçmekte. Bu arada daedra olmak kurt adamlık ve vampirlikten üstün bir şey doğru bir kanıya varmışsın.
http://wiki.elderscrollsturk.com/delilik...i-uzlasma/
#5
(14.01.2018, Saat: 12:50)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TES evreninde gerçekleşen bir olay bu. Hircine Oblivionda çağırdığı bir Daedroth'a kurt adamlık bulaştırıyor bu konu wikide bir kitapta geçmekte. Bu arada daedra olmak kurt adamlık ve vampirlikten üstün bir şey doğru bir kanıya varmışsın.
http://wiki.elderscrollsturk.com/delilik...i-uzlasma/

Aynen. Sanırsam safkan vampirlikte deadralar aracılığı ile geliyor.