Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dagoth hanesine katılmak ??
#1
Dagoth hanesine katılmak eusp de mümkün değil diye geçiyor, redditteki konularda kimse katılamamış ve katılmak mümkün değil diyor... ama teorik olarak...
Ben de diyorum ki mümkün olabilir... Sonuçta dagothun kendisi bize kısaca ''Nerevar my friend'' ''Join me'' diyor ve journala baktığımızda karakterimiz şunları yazmış ''I should go to red mountain to join Dagoth'' Ne dersiniz sizce bi denemek gerekmez mi?? Ana görevlerin ortasında red mountaine gidip dagoth ile konuşmak Cheesy Hatta belkide dagoth iyi birisidir ve Almsivi tarafından halka kötü gösterilmiştir??(böyle bir teori var) Aydınlatın beni.
#2
Hayır katılamıyorsun yanına gittiğin zaman sana soracak zaten "If I had offered to let you join me, would you have surrendered Wraithguard, Sunder, and Keening to me to seal your oath?" evet diyebiliyorsun desen dahi birkaç şey söyleyip savaşa başlayalım artık şeklinde birşey diyor sana güvenmeyi göze almıyor, kehanetteki kişi sensin sonuçta ve ne kadar Kızıl dağ savaşında Almsiviye karşı çıktığı vb. iddialar olsada Dagoth Ur bir sahte tanrı ve Azura tarafındanda sevilmiyor Nerevarine olarak ona katılman pekte doğru olmaz.
#3
Ama adam imparatorluğu morrowindden atmak gibi bir vaat de sunuyor Cheesy belki morrowindin geleceğine katkıda bulunur diye düşünüyodum Cheesy ayrıca haklısın corpus disase efektini aldıktan sonra sleeperlar you batreyed us fln diyor... Herşeyden öte bir gün kızıl dağın içine girip katılmayı deniyciğim...
#4
Dagoth Ur başka bir bakış açısıyla bakarsak kötü biri değil. Amacı İmparatorluğu Akulakhan ile Morrowind'den kovmak (Hatta bunu Nerevarine'ye bile teklif ediyor) ve Sahte Tanrıları def etmek (Tribunal'e düşman demek istiyorum). Ancak Kehanette onunda yokedilmesi gerek, güce sahip olan herkes kendi çıkarları ile hareket etmeye başladığı için Nerevarine Kehaneti triallerinin yedincisinde o da yer alıyor çünkü o da Lorkhan'ın kalbini kullanarak kendisine tanrı diyen birisi.
#5
Dagoth bence de çok kötü birisi değil, keşke ölmek zorunda olmasaydı Cheesy