Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 12 / Death Incarnate
#1
resim

Sanctuary'e geri döndüğümüzde bu manzara her şeyi anlatmak için yeter sanırsam. Önünüzdeki Penitus Oculatus ajanlarını ne tür bir öfkeyle temizlediğinizi biliyorum, içeri girin. Yetmemiş gibi Arnbjorn'u kurtadama dönüştürecek kadar sinirlendirmişler;

Önceliğimiz Nazir'i bulmak. Hemen yanına gidin ve savaştığı Arcturus'u öldürün. Herkesi öldürdüğünüzde Nazir sizi buradan kurtaracak, onu takip edin. Ancak yolda giderken yan odadan sesler geliyor, Night Mother'dan. Bizi bu işe sürükleyen kurtarmasını da bilir herhalde? Odaya girin ve onun dolabına girin. Sizinle Astrid'in hala yaşadığını, burada olduğunu ve bulmanız gerektiğini söyleyip yollayacak. Uyanınca Nazir ile konuşun ve Astrid'i aramaya koyulun. Hemen söyleyeyim, girişte onun bıçak sapladığı masa var bir tane, yanında da odası var. Oraya gelince Astrid'in Black Sacrament'i uyguladığını görüyorsunuz.

resim

Liderimizi bu halde görmek beni üzdü. O ritüeli kim için yapıyor dersiniz? İmparator'a, gerçeğine. Night Mother'dan yaptığı ayinle İmparator'un ölümünü istiyor ve bunun için de kendini feda ediyor. Ancak şunu da söylemeliyim, size yapılan ihaneti bilesiniz ki içiniz acımasın. Sizi İmparator'un sahte olduğunu bile bile ölüme yolluyor, nedeni ise koltuk sevdası. Cicero ve sizi öldürmek onun amacı çünkü Listener'sınız ve ondan normalde bir kaç gömlek üstünsünüz. Kendi liderliğini korumak için rakiplerini öldürmek istiyor, ancak işler hep öyle gitmiyor maalesef. Onu yanında bulunan, oyunun en güçlü hançerlerinden Blade of Woe ile öldürün ve hançeri saklayın. Sonra Night Mother'ın yanına gidin, merkezin hemen ortasında bulunuyor. Size Bannered Mare'de bulunan Amaund ile konuşmaya davet ediyor ve görev bitiyor.

resim