Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 4 / Mourning Never Comes
#1
Evet.. 3 adet masum cana kıydıktan sonra bu görev için hak kazanmıştık. Bu görevde Astrid'den şahsi bir isteği gerçekleştireceğiz. Muiri ile ilgilenmemizi istiyor. Ancak görevi almak için ilk geldiğimizde Cicero'yu da görüyoruz. Kimdir, nedir bu diye merak ettiyseniz Night Mother'ın koruyucusu. Onun kim olduğunu ileride öğreneceksiniz zaten. Cheesy Markarth'a doğru yol alalım hemen.

Bu kardeşlik adına yaptığımız ilk resmi görev, diğer üç öldürme görevini mahalle maçına benzetebiliriz. Şimdi Muiri ile konuşuyoruz ve derdinin sevgili işleri olduğunu anlıyoruz...

[Resim: 800px-SR-quest-Mourning_Never_Comes.jpg]

Muiri ipleri çekiyor ve eski sevgilisi Alain Dufont'u öldürmek istiyor. Ayrıca opsiyonel istek olarak da Nilsine'i. Onun icabına sonra bakarız, önceliğimiz Alain. Bunun için Dwarven Ruin'lere gideceğiz. Biraz ileride banditler ile Alain'i görüyoruz.

[Resim: 800px-SR-quest-Mourning_Never_Comes_02.jpg]

Dark Brotherhood'u banditlerin durduramayacağını anlamamış olan Alain'i bir kaşık hançerle boğduktan sonra Nilsine ile ilgilenelim. Windhelm'e gidin ve icabına sessizce bakın. Bu Nilsine ve Muiri'nin arası iyi değilmiş, neden Nilsine ölüyor diye sorarsanız söyleyeyim.

Muiri'ye geri dönünce Nilsine öldüğü için kendi yüzüğünü veriyor ve bu yüzüğü alınca evlenebiliyoruz Muiri ile. Evlenmiyoruz yanlış anlamayın, evlenme adayı olarak sayılıyor yani. Cheesy Astrid'e dönünce de görev bitiyor...