Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 6 / The Silence Has Been Broken
#1
Evet arkadaşlar. En son Listener olduğumuzu öğrenmiştik ve Astrid bizi bununla ilgili düşünmeye yollamıştı. O arada bir kaç adet kontrat görevi yapmıştık. Geri döndüğümüzde Astrid'in tavrı şu: "Night Mother'ın verdiği bir görevi biz kim oluruz da kabul etmeyiz, bu deliliği nasıl yaparız?" Yani Volunruud'a gideceğiz demek bu. Volunruud'u temizlemenize gerek yok, hemen sola gidin ve Amaund ve korumasıyla konuşun.

resim

Amaund'un isteğini şaka sanmanız muhtemel: İmparator'u öldürmek.

Evet, bu adam İmparator'u öldürmemizi istiyor ve yardımcısı bize bir not ve bir kolye veriyor. Kolye çok havalı ve değerli olsa gerek. Astrid'e gidin ve kolyeyle notu verin. Astrid, ben bundan anlamam, git sen Thieves Guild'de bulunan Delvin'e sor, neymiş bu diyecek. Eğer TG'nin halihazırda üyesiyseniz zaten ne yapacağınızı biliyorsunuz. Ancak değilseniz söyleyeyim; Riften'e gidip yeraltı tünellerinden geçeceğiz ve han-karargah tarzı bir yer çıkacak.
Delvin ile konuşun. Delvin size bunun Elder Council'in üyelerine verildiğini ve çok, çok değerli olduğunu söyleyecek. Bu bilgiyi Astrid'e bildirmemiz görevi bitiriyor.