Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 7 / Bound Until Death
#1
İmparator'u öldürmek... Kolay olmasa gerek. Direk oraya gidip İmparator'u öldüremeyiz. Dark Brotherhood'un adını yükseklere taşımak, duyurmak da Listener olarak görevimiz. Bunun için Astrid, Imperial'lere ve İmparator'un kendisine ufak bir gönderme yapmak istiyor. İmparator'un kuzeni Vittoria Vici'yi öldürmek. Hem de kendi düğününde. Ve bu görevi de bize veriyor. Görev basit, git-öldür ve gel. Ancak konuşursanız Veezara'nın da diyeceği gibi bir düğünde, hele böyle bir düğünde aşırı yüksek güvenlik olacaktır. O yüzden katil kardeşlerimizin tavsiyelerine kulak vereceğiz.

Öncelikle Babette ile konuşuyoruz ve bize düğünün yapılacağı yerde gevşek ve yıkılmaya hazır bir parça olduğunu söylüyor. Bu yoldan gidebiliriz. Ya da Gabriella'nın dediği gibi gizli bir balkondan vurabiliriz. Babette'nin dediği şu oluyor :

resim

Düğün alanına geliyoruz. İsterseniz Vittoria'ya son bir kaç kelime ettirin. Stormcloak ya da Imperial'lerden selam getirdim derseniz selamınızı alacak. Sessiz kalırsanız utangaç olma diyecektir.

Şahsen okçu olduğum için şuraya geçtim.

resim

Bir baktım ki kardeşlerimiz her şeyi hazırlamış. Vurun kafasına oku ve kaçmaya başlayın. Tam giderken önümüze Veezara çıkıyor :

resim

Astrid bize göz kulak olması için yollamış. Görüşürüz diyerek Astrid'in yanına gidin ve konuşun. Sizi tebrik edecek, 10 puanlık bir achievement açılacak ve görev bitecek. Ödülünüz Lucien adında bir DB ajanını çağırma büyüsü.