Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 8 / Breaching Security & Locate the Assassin of Old
#1
Vittoria artık ölü ve dikkatleri üzerimize topladık. Ancak düşmanlarımızı zayıflatmak için onların ailelerine saldırmak akıllıca olacaktır. İşte tam bu noktada bu görev devreye giriyor. Bound Until Death bitince Gabriella'ya gidin ve size yeni görevinizi versin : Penitus Oculatus kumandanı Maro'nun oğlu Gaius'u öldüreceğiz. Bu görevde bazı opsiyonel seçenekler var, ve bunları yaparsak "Locate the Assassin of Old" adlı, görev listemizde gözükmeyen bir görevi yapma imkanımız oluyor. Hepsini anlatacağım, sadece öncelikle Dragon Bridge'e gidin.

[Resim: 800px-SR-quest-Breaching_Security.jpg]

Bunu öldüreceğiz. Ancak sakın burada değil!! Opsiyonel görevi almak istiyorsanız bu arkadaşı öldürmeden direk Penitus Oculatus karargahına girin. Orada bu Gaius'un yolculuk planları var, gizlice çalın. Sonra nereye gideceğini öğreniyoruz elbette. Olay şu, eğer bu adamı Dragon Bridge dışında herhangi bir ana şehirde öldürürsek bir opsiyon tamamlanıyor. Yolculuk yapması için "t" tuşu ile 24 saat bekleyin ve başka bir şehre gittiğinde öldürün. İçine "Incriminating Letter"ı koyarak Gabriella'ya geri dönün. Eğer dediğim gibi şehirde öldürdüyseniz, size Olava'nın Tokeni adlı bir item verecek. Her neyse, o başka bir eşya, Breaching Security burada bitiyor.Locate the Assassin of Old

Eğer Olava'nın Tokeni'ni aldıysanız gidin ve Whiterun'da Olava ile konuşun. Size bir şeyler anlatacak. Eskiden DB ile irtibatı varmış. Şimdi bize ölü bir Dark Brotherhood katilinin yerini söyleyecek. Üstünde Ancient Shrouded Armor seti var ve bu bizim şu anki setimizin özelliklerini katlıyor. Ok hasarımızı ve sessizliğimizi güçlendiriyor vb. Bu ölü arkadaş Hag's End'de bulunuyor ancak eğer Olava ile konuşmadıysanız kapıyı açamazsınız. Zırhı alınca bu opsiyonel görev de biter.