Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 9 / The Cure of Madness
#1
Evet, Dark Brotherhood'u bütün Tamriel duymuştur artık, İmparator'un suikasti yakın. Ancak öncelikle kendi içimizdeki sorunları çözmemiz gerekiyor. Gabriella ile Breaching Security görevini bitirince sizi Astrid'e yönlendirecek. Astrid de hain Cicero'nun kendisini ve diğer üyeleri öldürmeye çalıştığını, hatta Veezara'yı da derinden yaraladığını söyleyecek. Arnbjorn da onu yakalamaya gitmiş ancak nerede belli değil. Bu yüzden gidin ve Cicero'nun günlüğünü alıp okuyun ki nerede bilelim.

Dawnstar Sanctuary'e kaçmış, tarihi bir DB karargahına. Arnbjorn'da orada olabilir. Bu nedenle acilen Dawnstar'a gitmeliyiz, ancak Astrid kolaylık olsun diye atı Shadowmere'yi veriyor. Dışarı çıkınca hemen göreceksiniz, bir tane siyah göl. Onu aktifleştirin ve at çıksın, sonra da Dawnstar'a gidin. Manzara bu:

resim

Arnbjorn'a yardım edin ve kapıya gidin. "What is the greatest illusion of life?" sorusuna "Innocence,my brother" deyin ve içeri girin.

Türlü tuzaklar, troller ve bir çok ölümcül şey var. Dikkatlice gidin ve hayaletleri öldürün. Eğer daha önceki görevlerden gelen Lucien'i çağırma büyüsünü kullanırsanız olay daha da derine inecek. Lucien size Dark Brotherhood tanrısı Sithis'in Cicero'yu öldürmenizi istemediğini söyleyecek. Devam edin, köprülerden, buzlu mağaradan geçin ve en sonunda yaralı Cicero'yu bulun.

resim

Size ahkam kesmeye devam edecek. Bağışlama ve öldürme seçeneğiniz var. Eğer bağışlarsanız Astrid'e yalan söylemek zorunda kalacaksınız, ancak Cicero sonsuza kadar size sadık bir yardımcı olacak. Güçlü olduğunu söylemeliyim. Ölürse bir hançer ve büyülenmiş kıyafetlerini alabiliyorsunuz. Gidin ve Astrid'le konuşun. Eğer yaşıyorsa tek seçeneğiniz yalan söylemek. Görev bitiyor böylelikle.