Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - Genel Tam Çözüm / Contract : ****
#1
Evet, bu tam çözüm rehberimizde oyunun hikayelerinin ortasında sıklıkla, bol bol gelen bu görevleri inceleyeceğiz ve hangisi ne zaman geliyor bakacağız.

Contract görevleri şu şekilde işler: Birisi Black Sacrament'i yapar, Astrid'e (hikaye bittiyse direk Nazir'e) kontrat ile ilgili bilgi gelir, bu bilgi Nazir'e gider, Nazir de üyelere sunar ve karşılığında para verilir. Bize bu görevler genellikle oyunda bir şeyler olurken zamanı ayarlamak için yapılıyor, mesela Astrid şu Listener hikayesinden sonra bizi iki görevliğine kontrat almaya gönderiyor ki düşünebilsin. Yapımcıların işine yaramış gibi görünüyor Dark Brotherhood'a katil örgütü havasını sağlamak için.

Görevlerin hepsinde mantık aynı, git-öldür-gel. Bu nedenle herkesi incelemeye kalkmak biraz saçma olur. O yüzden kimlerin ne zaman öldürüleceğini kısaca söylesek daha iyi olur.1.Kontrat Seti : Kill Narfi, Kill Beitild, Kill Ennodius Papius

Bunlar bizim katılmadan sonra DB'ye alışmamız için verilen ilk kontrat seti. Oldukça kolay rakipler ve tenha yerlerdeler.

Mourning Never Comes için bitirilmelidirler.

resim2.Kontrat Seti : Kill Hern, Kill Lurbuk

Bu iki görev çok zor değil, Lurbuk'u handa öldürürken sıkıntı yaşayabilirsiniz ancak. Gizlice öldürmek daha iyi bir seçim olur. Hern ise vampir, vampirlik bulaşabilir, o konuda dikkatli olun.

Bu görev seti Whispers in the Dark görevi için bitirilmelidir.

resimDiğer Kontratlar (isteğe bağlı) : Kill Deekus, Kill Ma'randru-jo, Kill Anoriath, Kill Agnis, Kill Maluril, Kill Helvard, Kill Safia

Evet, bu kalan 7 kontrat görevi biraz daha zor diğerlerine karşın. Safia en zoru, ondan geriye doğru zorluğu azalıyor. Bu görevleri bitirmek gerekli değil, çünkü ana hikayeye bir etkileri yok, ancak bitirmenizde fayda olduğunu söylemeliyim.