Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Elf
#1
Merhaba arkadaşlar elimde bir dark elf var onunla ne yapabilirim kışhisara gidip büyücü mü olayım yoksa vadikente gidip hırsız mı ?
#2
Eninde sonunda hepsini yapacaksın, yazı tura et hangisi çıkarsa onu yap derim.
#3
(10.08.2015, Saat: 00:24)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eninde sonunda hepsini yapacaksın, yazı tura et hangisi çıkarsa onu yap derim.
+1
#4
Evet o açıdan doğruda ben build olarak sordum thief mi mage mi o anlamda kardeşim.
#5
Her türlü oynanır ama ben oyunu bir kez oynadım, onda da ilk büyücü dark elf oynamıştım. Sonradan sıkılıp assassin tarzı gitmiştim. Skyrim'de build değiştirmek pek zor olmuyor. Ama dark elf özünde destruction + sword bir ırk.
#6
(10.08.2015, Saat: 00:31)Khamul link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet o açıdan doğruda ben build olarak sordum thief mi mage mi o anlamda kardeşim.

Hocam öyle ki Dark Elf hem Mage'ye hem de Thief'e yatkın bir ırk yani hangisinde daha eğleneceğinizi düşünüyorsanız onla oynayın ya da ikisinin karışımı Nightblade oynayabilirsiniz.
#7
(10.08.2015, Saat: 00:37)Lorkand link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam öyle ki Dark Elf hem Mage'ye hem de Thief'e yatkın bir ırk yani hangisinde daha eğleneceğinizi düşünüyorsanız onla oynayın ya da ikisinin karışımı Nightblade oynayabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim nightblade araştırdım bu siteden hoşuma gitti ama zor bir karakter gibi gözüküyor yine de seçimim ondan yana olucak.
#8
(10.08.2015, Saat: 00:50)Khamul link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim nightblade araştırdım bu siteden hoşuma gitti ama zor bir karakter gibi gözüküyor yine de seçimim ondan yana olucak.
Hocam bende Nightblade oynuyorum bir yerden sonra çok zorlanmıyorsunuz ama ben biraz böyle ilerledikten sonra full mage olmayı düşünüyorum.