Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Souls çevirisi ve önemli bir sorun
#1
Dark Souls'u hep oynamak istedim ama Türkçe çevirisi yok, başlayacak gibi görünmediği için çevirmeye karar verdim. Ancak teknik bilgim yok  ve 18 olmadığım için oyunçeviri'ye başvuru yapamıyorum.(Katılmaya da çok isteğim yok zaten.)Eğer becerebilirsem çeviri grupları tarafından sallanmayan yapımları da çevirmek istiyorum. Forumda yardımcı olabilecek biri var mı ? Özellikle oyun dosyalarını açmayı bilen birisi çok iyi olur.

Teşekkürler.

Önemli sorunCheesyark Souls'ün kayıtlı olduğu e-mail adresimin ismini dahi unuttum, oynasam bile save edemiyorum. Games for Windows live destek vermeyi kesmiş, ne yapabilirim ?
#2
Forumdan çeviri işiyle uğraşacak kadar boş vakti olacak insan yoktur bence daha farklı bir platform yada forumdan yardım aramalısın.
#3
Boş vakit lazım değil ki, sadece dosya açmayı bilen biri bile süper olur.
#4
(05.09.2015, Saat: 17:50)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boş vakit lazım değil ki, sadece dosya açmayı bilen biri bile süper olur.

Onu bulman daha zor Cheesy
#5
Bende geçen yaz indirimlerinde almıştım Türkçe çevirisi olmadığı için oynayamadım.
#6
bi grup vardı dosyaları açmışalrdı sonradan iptal ettiler isteyenelre de vermediler. Hadi iptal ettin ver bari öbür adam yapsın ne bu ben yapamadım o zaman siz de yapamayın düşüncesi.