Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

DarkBrotherHood Görevleri
#1
Arkadaşlar hırsızlar loncasının grevlerini sürekli yapınca baya bir değişim oluyor lonca üstadı seçiliyorsunuz loncaya yeni eşyalar ekleniyor vesaire fakat karanlık kardeşlik içinde aynısı geçerli mi?Nightmotherın görevlerini sürekli yapınca bir değişim oluyormu yani yeni biri felan katılıyormu?
#2
Gece Ana'nın görevleri bitmiyor sanırım.Yok ben bitirmeye çalışacağım dersen kendin bilirsin.Bazı kaynaklarda 100 tane olduğunu okumuştum ama bir değişim olmaz.
#3
(25.08.2015, Saat: 21:02)bertug121 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece Ana'nın görevleri bitmiyor sanırım.Yok ben bitirmeye çalışacağım dersen kendin bilirsin.Bazı kaynaklarda 100 tane olduğunu okumuştum ama bir değişim olmaz.
O görev sınırsız diye biliyorum ölenleri bir daha canlandırıyor para kasma yöntemi.
#4
Hayır ben görevler bitiyormu demiyorum yani loncada değişiklik oluyormu yani yeni üyeler katılıyormu? Bide abi ölenler canlanıyor derken Festus Krexe 20 tane ok atıp ağaca mıhlamışlar nasıl dirilsin o adam Cheesy
#5
(25.08.2015, Saat: 21:06)OnurCandp link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır ben görevler bitiyormu demiyorum yani loncada değişiklik oluyormu yani yeni üyeler katılıyormu? Bide abi ölenler canlanıyor derken Festus Krexe 20 tane ok atıp ağaca mıhlamışlar nasıl dirilsin o adam Cheesy

Hocam yeni yeler katılıyor ama nasıl desem hepsi aynı yani özel kişiler değil. Yanına Follower olarak alabiliyorsun. Yeniden canlandırıyor derken Suikastte öldürdüklerin yeniden canlanıyor demek istemiş.
#6
(25.08.2015, Saat: 21:21)Lorkand link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam yeni yeler katılıyor ama nasıl desem hepsi aynı yani özel kişiler değil. Yanına Follower olarak alabiliyorsun. Yeniden canlandırıyor derken Suikastte öldürdüklerin yeniden canlanıyor demek istemiş.
Aynen öyle görevler teklarlanıyor.