Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dawnguard Ana Hikaye - 10 / Kindred Judgment
#1
Dawnguard'ın geldik son görevine.. Bir önceki görevde uzun maceralardan sonra Auriel's Bow'u almıştık. Şimdi ilk önce Serana ile konuşacağız. Kendisi Soul Cairn'de annesiyle yaşadıklarından sonra babasına güvenip güvenmeyeceği hususunda tereddütte kalmış. Konuşma seçeneklerimizden ise neyi seçerseniz seçin sonuç aynı olacak. Değişen bir durum yok. Konuşma bittikten sonra Volkihar Kalesi'ne doğru yola koyuluyoruz. Harkon ile görüşeceğiz, kendisi Volkihar Cathedral'de bulunuyor.

Harkonlordkin_03.png

Uzunca bir konuşmadan sonra Harkon bize dönecek. Bizimle de iki kelam ettikten sonra yayı isteyecek. İster verin ister vermeyin onunla kapışacaksınız. Ama yayın vampirlere karşı özel gücü olduğundan vermeseniz daha iyi. Şimdi siz yayı vermeyeceğim deyince gargoylelar etrafınızı saracak. Eğer büyüleriniz de varsa bir şeyler conjure edin. Böylelikle hedefinizin dikkatini dağıtırsınız, siz de Harkon'a odaklanırsınız. Yayı kesinlikle kullanın Harkon'a karşı. Ayrıca alev büyülerinden Fire Storm'u kesinlikle kullanmalısınız. Harkon'un canı azalınca Bats sayesinde sağa sola kaçıyor. Mekanda bulunan Gargoyle heykelleri de canlanıp size saldıracak.
Uzunca uğraşlardan sonra Harkon'u öldürüyoruz.

resim

Görevden sonra bu devasa kale sizin olacak. Çeşitli geliştirmeler yapabileceksiniz. Garan Marethi gelip sizinle konuşacak. Kendisi en başından beri Harkon'a uyuz oluyordu. Ve sizi tebrik ettikten sonra sadakatini sunacak. Tebrikler, Dawnguard ana hikayesini bitirdiniz!
#2
Peki ilk olarak vampir olmayı seçmezsek kale bizim oluyormu bu molag bal in yaptığı yüzükleri alabiliyormuyuz

?
#3
(21.02.2016, Saat: 14:32)JuuzouSuzuya link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki ilk olarak vampir olmayı seçmezsek kale bizim oluyormu bu molag bal in yaptığı yüzükleri alabiliyormuyuz

?

Hayır olmuyor yüzükleri de alamıyoruz, kod ile alınabilir ayrı konu.
#4
Mage olarak oynadığım için hangi tarafı seçmeliyim vampir olmak istemiyorum doğrusu
#5
Bence kaleye girerken kayıt alıp kenara yedekleyelim. İlk hangi taraftan başlamak istiyorsak başlayıp o hikayeyi bitirelim. Sonra aldığımız saveyi tekrar yükleyip diğer hikaye ile devam edelim. Yani ikisinide oynayalım ki arkamızda keşke sorusu kalmasın.
#6
Ben yüzükler için hikayeyi oynuyorum sadece diyebiliriz yani ben mage olarak güçlenmek istiyorum dawnguardi secicektim ama yüzükleri anlamıyorsak baya güçlü yüzükler hemde vampir tarafı seçmeliyim
#7
Mage olarak vampir tarafı daha mantıklı ve cazip geliyor bana. Bence hikayeyi ve yan görevleri mutlaka yap. Yeni keşifler ve itemler ile heyecan katarsın.
#8
Vampir lordu olmaktan kurtulabiliyormuyuz peki sonra görevler bittikten sonra
#9
Elbette kurtulabilirsin. Forumda makalesi çok.