Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dawnguard Dlc Serana (Çözüldü)
#1
Selamlar. Dawnguard Dlc'sini alacağım. Eğer dawnguard tarafını seçersem Serana ile neler olacak? Onu insan yapabiliyoruz sanırım. Birde ölümsüzmüş sanırım Serana. İnsan yaptıktan sonra hâlâ ölümsüz olarak mı kalacak. Bu konuda biraz açıklama alabilir miyim? Ve takipçi olarak alabilir miyim dawnguard seçersem. Sağolun.
#2
Evet hangi tarafı seçersen seç Seranayı takipçi olarak alabilirsin. Sadece Dawnguard tarafını seçersen insan yapabilirsin ve diyalog kısmında doğru seçeneği seçmen gerek yoksa bir daha insan yapma seçeneği çıkmaz yani tek hakkın var. İnsan yapsan bile ölümsüz olarak kalıyor oyundaki öldürülemeyen karakterlerden birisidir kendisi ve herhangi bir takipçi modu kullanmıyorsan eğer bu özellik çok işine yarayabilir.
#3
(22.01.2018, Saat: 11:17)Kryskr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hangi tarafı seçersen seç Seranayı takipçi olarak alabilirsin. Sadece Dawnguard tarafını seçersen insan yapabilirsin ve diyalog kısmında doğru seçeneği seçmen gerek yoksa bir daha insan yapma seçeneği çıkmaz yani tek hakkın var. İnsan yapsan bile ölümsüz olarak kalıyor oyundaki öldürülemeyen karakterlerden birisidir kendisi ve herhangi bir takipçi modu kullanmıyorsan eğer bu özellik çok işine yarayabilir.

Dostum, tek şansın var diyorsun ya serenayı insan yapabilmek için, onu nasıl bileceğim? Hani tam olarak nerede hangi diyalogta hangi cümleyi seçeceğim, bilgi verebilir misin?
#4
(23.01.2018, Saat: 01:26)hsnyzk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum, tek şansın var diyorsun ya serenayı insan yapabilmek için, onu nasıl bileceğim? Hani tam olarak nerede hangi diyalogta hangi cümleyi seçeceğim, bilgi verebilir misin?
"Curing Serana's Vampirism" bölümünde söylenmesi gereken diyaloglar yazıyor.
http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Serana
#5
(23.01.2018, Saat: 01:43)RancouR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Curing Serana's Vampirism" bölümünde söylenmesi gereken diyaloglar yazıyor.
http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Serana

Dostum teşekkür ederim. Adamsınız.