Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dawnguard
#1
Arkadaşlar dawnguardın ilk görevinde vampir oldum (Harkon tarafından) şimdi şafakmuhafızı görevlerini yapmak için vampirlikten kurtulmak işe yarar mı ?
#2
Orda sana 2 seçenek veriyor Harkon ya vampirlerle yada Dawnguardla devam edeceksin. Sen vampiri seçtiysen tekrar dawnguard olamazsın. Ama Vampir lordluğundan kurtulmanın en kısa yolu Aelaya gidip kurtadam olmak istiyorum diyeceksin. Kurtadam olmanı tavsiye ederim dawnguardla gelen perk sistemiyle OwerPowered oldu.
#3
Yorumun için teşekkürler kurt adam olayım bari.
#4
Karakterin büyücü veya suikastçı ise kurtadam olman, vampir lordu olmandan daha mantıksız olur. Savaşçıysan git kurtadam ol. Kurtadam olmayı da sırf vampirlikten kurtulmak için yapacaksan, daha kısa bir yolu var vampirlikten kurtulmanın.
#5
Aynen Morthal'da ki şu adama adı Felismiydi neydi onu bul işte Kara Ruh Cevheri karşılığında seni kurtaracak vampirlikten.
#6
(30.07.2015, Saat: 14:19)Heaven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Morthal'da ki şu adama adı Felismiydi neydi onu bul işte Kara Ruh Cevheri karşılığında seni kurtaracak vampirlikten.
felis değil Falion galiba ztn hancılar söyliyor