Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

DAWNSTAR'DAN ARSA ALAMIYORUM??
#1
selam arkadaşlar ben oyunda 50 levelim her şehirde evim var ama gecen gün dawnstar'a gidip ev alıyım dedim verdiği görevleri yaptim kabus görevinide yaptım (heartfire DLC'sine sahibim) hatta beni fedaisi yapti ve yanıma yaver de verdi fakat mevkibeyinden arsa alamıyorum gerekli diyalog çıkmıyo ve bu kadının diğer şehirlerdeki gibi yaveri de yok , birkaç video izledim ,zaten yaveri olmadıgı için kendisinden alınıyormuş ama ben kendisiyle konuştuğumda gerekli diyalog çıkmıyo..şehirde yapmadığım görev kalmadı ama olmuyo malesef .. unoffical patch leride yükledim ama yine işe yaramadı .. oyunum orjinal steam den aldım tüm DLC ler yüklü ..bu sorunun bir çözümü varmıdır acaba varsa yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ? (iç savaş görevlerini yaptım imparatorluğun yanında oldum.. dolayısıyle dawnstar mevkibeyi değişti )
#2
Falkreath'da veya Morthal'da evin var mı? Hiç denemedim ama sadece bir tane yapabilme imkanının verilmiş olması muhtemel.
#3
morthal ve falkreath de evim var
#4
Waking Nightmare Adlı daedrik questi yapman gerekiyormuş sanırım.
Ordaki handa Erandur adında bir Dunmer var ondan alınıyor görev.
#5
(17.02.2017, Saat: 14:15)Ahmad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Waking Nightmare Adlı daedrik questi yapman gerekiyormuş sanırım.
Ordaki handa Erandur adında bir Dunmer var ondan alınıyor görev.

yazdım ama görmedin sanırım o görevi yaptım zaten

ÇÖZÜMÜ BULDUM ARKADAŞLAR Smile) konsolu açıp şu komutu girince evi almış sayılıyosunuz yazdığınız gibi hemen ''5000 altın kaldırıldı''yazısı cıkıyo .. KOMUT: setstage byohousepale 100