Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Death Mage
#1
[fon‌t=times new roman]Öncelikle merhabalar değerli okurlar, başlamadan önce söylemem gereken EN ÖNEMLİ şey heralde bu buildin RolePlay buildi olduğu ve oyunda gerçekten iyi değilseniz kullanmamanız gerektiğidir. Build gerçekten zor bir build ve sizi kanser edebilir, daha çok macera arayan yeni bir roleplay yolu arayan arkadaşlar için tavsiye edilir. Kesinlikle ciddi bir build değildir eğlence amaçlıdır yeni oyunculara kesinlikle tavsiye etmiyorum [/font]

Death-Mage

Death-Mage, düşmanını tüketip bitirebilmek için kendinden de bir çok şey feda eden acıdan haz alan kan doyumsuzluğu olan ve bu doyumsuzluğu gidermek için kendini bile yiyip bitirebilecek bir karakterdir, kendi her zaman ona göre ilk sırada gelir ve öğrenilecek çok şey olduğu düşünür. Kibirlidir, fakat en düşük tabakadan bile bir şeyler öğrenebileceğini düşünür. Bilgiye, güce ve acıya açtır.

IRK

resim
Dark Elf

resim
Bosmer

SKILLER

Çoğunlukla kullanacağımız skiller

resim
Destruction

resim
Illusion

resim
Alteration

resim
Enchanting

Yukarıda yazdığım bütün skilleri kullanacağız arkadaşlar hiç bir şekilde bir skill treeye ağırlıklı olarak gitmeyeceğiz zaten bu buildi takip ederek oyunu oynarsanız bunu yapamayacağınızın da farkına rahatça varırsınız dolayısıyla hızlı bir şekilde de level alacağız.

SPELLER

Evet geldik en önemli kısıma. Aşşağıya kullanacağımız büyüleri veriyorum kullanış biçimleri de oynanış da bulabilrsiniz

resim
Equilibrium

25 Sağlık puanını 25 Magicka Puanına çevirir, karakter bu büyü yüzünden öldürebilir:
Cana Zarar, 25 puan
Magicka Yenilemesi, 25 pts

resim
Vampiric Drain

Karakterden büyünün seviyesine göre saniye başı can çeker
Can Çekme, 1 saniye boyunca

resim
Flames, Fireball, Firebolt vs.

Düşmanı yakar ve hasar verir ayrıca yanma efekti bırakır

resim
Dragon Hide

Büyüyü yapan kişi fiziksel hasarların %80ini yok sayar:
Zırh - Dragonhide, 30 saniye boyunca
(Bu yüzden Alteration geliştirmeniz pek önemli)

resim
Detect Life

Undead ve Robot karakterler dışında yaşayan karakterler duvarlardan görülebilir(Wallhack Cheesy)

resim
Fear, Frenzy, Rote vs.

Büyünün seviyesine göre belirli seviyede ki karakterleri korkutur ve kaçırır

OLMAZSA OLMAZ ITEMLAR

resim
Arch-Mage Robe

Bütün büyülerin masrafını -%15 azaltır 50 Magicka puanı ekler ve %100 Magicka yenilenmesi verir

resim
Ring of Namira

Kişiye 50 puan Stamina ekler ayrıca kişinin (oynanılabilir ırklardan) cesetlerden beslenmesini sağlar beslendiği taktirde 5 dakika boyunca %50 Health yenilenmesi bonusu ve 50 Health puanı bonusu alır

OYNANIŞ

Geldik bu rehberin benim için yazması en keyifli kısıma... en başta da belirtiğim gibi karakterimiz acıya kana aç ve bunu elde edebilmek için kendini bile yiyip bitirebilecek bir karakter dolayısıyla karakterimizin magickası azaldığını anda Equilibrium spellini kullanacağız (bunu bol bol yapmaya özen gösterin RP gereği) rakibe hasarımızı ise Destruction büyüleri ile sağlayacağız, fakat Equilibrium spellini sürekli kullanacağımızdan dolayı karşımıza yakın bir dövüşcü geldiği zaman dolayısıyla fazla hasar verecek. Bunun önüne geçmek için ise Alteration büyülerimizi kullanıp (Dragon Hide, Iron Flesh) verilen fiziksel hasarın önüne geçmeye çalışacağız. Ayrıca Illusion büyülerimizi kullanıp (Fear,Calm vs) rakiplerimizi gavil avlayacağız ve kendimizi toparlayabilmek içinde zaman ayıra bileceğiz fakat bu oynanış stillini gerçekleştirmek için hepsine eşit ağırlık vereceğiz dolayısıyla çok seri seviye atlayacağız. İlk seviyelerde bile Alteration kullanmanız vs çok önemli.

ROLE PLAY

Her zaman bu kadar kötü hırslı ve kana susamış birisi değildin, fakat her zaman öğrenmeye ve bilgiye aç birisiydin, büyü üzerine çalışmalarında acının, korkunun nasıl değerlendirebileceğini fark ettin ve bunun üzerinde çalışmalara başladın. Vamprism(isteğe bağlı) ve Cannibalizmin seni nasıl güçlü kılabileceğini öğrendin, vucuduna yan etkilerini bilmene rağmen... acıyı hissetmek ve acı çektirmek hoşuna gidiyordu bir yerden sonra gücünü bundan alır oldun öğrendiklerin yetmemeye başladı ve yakın bir zamanda Skyrim'den Vampirlerin geri dönüş cabaları ile ilgili bir haber kulağına geldi, hala bir öğrenciydin sana göre sen kötü birisi kesinlikle değildin hırslı ve öğrenmeye aç birisiydin sadece ve bu haberin sana yeni bir şeyler katabileceğini bildiğinden Skyrim'e doğru yola koyuldun... istediğini elde etmek için elinde tuttuklarını kaybetmeye hazırdın.

Güncellendi [time]1438692619[/time]

ENCHANTINGLER

Efsunlarda yoğunluklu olarak tabi ki büyülerimizin mana bedelini azaltmaya yönelik efsunlama yapacağız fakat bir kaç eşyanızda Health Efsunu bulundurmayı unutmayın,
verebileceğiniz perkler

Enchanter (Max.)
Corpus Enchanter
Soul Squeezer
Insightful Enchanter
Extra Effect


#2
Karakter baya baya hidan gibi.
#3
Resimler hoşuma gitti. Güzel durmuş.
#4
Güzel görünüyor. Bu büyüleri dlc olmadan da açabiliyor muyuz Vampiric Drain falan?
#5
(15.12.2016, Saat: 10:54)Andal00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel görünüyor. Bu büyüleri dlc olmadan da açabiliyor muyuz Vampiric Drain falan?

Dlc'siz alabilirsin kardeşim ama yerlerini ben de bilmiyorum.