Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Demiri yükseltmiyor yardım
#1
Merhaba arkadaşlar skyrimi bir seneden sonra tekrar oynayayım dedim tüm modları herşeyi kurdum ama oyunu oynayınca böyle bir hata ile karşılaştım. oyuna daha yeni başladım Alvorun biley taşında demir eşyaları bilemiyor demir zırhları geliştirmiyor. geliştirmek için uygun perk e sahip deilsiniz diyor bi yardım arkadaşlar lütfen
#2
Şimdi sen sorunca açıp baktım da oyunda demir perki yokmuş, modların eklediği zırh ve silahlarla alakalı olabilir ya da modlar direkt oyunun sistemini bozmuş olabilir. Perklerle oynayan ya da tezgahlarda yapılabilen şeyler ekleyen modlarla ilgili bu kesin, modları kaldırmayı dene, olmazsa daha önceki save'lerine dön ya da yeni bir oyuna başla.
#3
Bilemeye çalıştığın eşya tılsımlı mı ?
#4
Hayır tılsım yok sadece demirden olan eşyaları geliştirmiyor gerekli yeteneğe sahip deilsin diyor
#5
Orjinal ?
#6
oyunum orjinal legendary edition
#7
Bu tip hatalar insanı gerçekten oyundan soğutabiliyor.Emin ol çözümün var mı diye bakacağım.Bendede bir oyun hatası yüzünden save gitmişti.Sorununun ciddiyetini anlayabiliyorum.

Ben kullanmıyorum ama bu tip hatalarda Unnoffical Skyrim Patch kurmamızı söylüyor bazı arkadaşlar.Belki bir çözümdür buda.
#8
(06.09.2015, Saat: 12:27)yusuf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tip hatalar insanı gerçekten oyundan soğutabiliyor.Emin ol çözümün var mı diye bakacağım.Bendede bir oyun hatası yüzünden save gitmişti.Sorununun ciddiyetini anlayabiliyorum.

Ben kullanmıyorum ama bu tip hatalarda Unnoffical Skyrim Patch kurmamızı söylüyor bazı arkadaşlar.Belki bir çözümdür buda.
Kurmanız gereken bir patch oyundaki bir sürü bugu düzeltiyor honed metal moduda yapabilir
#9
(06.09.2015, Saat: 12:48)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurmanız gereken bir patch oyundaki bir sürü bugu düzeltiyor honed metal moduda yapabilir
Sadece patch kur bazen honed metal bile sorun çıkarıyor.
#10
Arkadaşlar saolun  honed metal modunu kaldırdım yeni bir save açtım düzeldi saolun