Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dragonborn Ana Hikaye - 1 / Dragonborn
#1
Ek paket yüklendi, oyuna girdiniz. Haritaya baktınız ama ortada bir şey yok. Endişe etmeyin. İlk önce Skyrim’de bulunan şehirlerden birine gireceksiniz. Girer girmez Cultist denen iki şahıs bize Dragonborn olup olmadığımızı soracak. Bizde evet diyoruz ve Cultist’ler “Tek ve gerçek Dragonborn Miraak’tır” nidasıyla üzerimize çullanacak. Sıkıntı yok, askerler bile halleder bu elemanları.

resim

Öldürdükten sonra üzerindeki mektubu alın ve okuyun. Bu elemanları kimin gönderdiğini öğreneceğiz. Şimdi hedefimiz Windhelm limanı. Oradan gemiye atlayıp Solstheim’a gideceğiz. Burası Skyrim değil Morrowind dikkatinizi çekerim. Vee karşınızda Solstheim. Gemi yanaşınca bizi karşılayan Adril Arano’ya, Miraak kimdir necidir gibi sorular sorun.

resim

Bizi tapınağa yöneltecek. Burada işçilerin başıyla konuşun. Kendisi bize Miraak’ın 1000 yıl önce öldüğünü söyleyecek. Konuşmamız bitince Miraak’ın Tapınağı'na gidiyoruz.
Temple of Miraak’a geldik. Ortadaki alana indiğimizde ise görev burada bitiyor. Bu sadece oyunu tanıtan bir tutorial görevi diyebiliriz. Sıradaki görev olan Temple of Miraak’ta görüşmek üzere!