Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dragonborn Kitabı
#1
Arkadaşlar Dragonborn Kitabını okudum ve içinde geçmiş Dragonbornların  skyrime hükmettiği yazıyor Bizim karakterimizde skyrim'e hükmede bilirmi skyrimin kralı olabilirmi  ?
Olursada nasıl yapabilirim (Aludin i öldürdüm ) Yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar şimdiden .
#2
Olmuyor hocam, ya Imperial ya da Stormcloak'ı destekliyorsun. Dediğin kişi Skyrim'in hakimi oluyor. Seni de özgür bırakıyorlar, sonra da yapabileceğin maksimum şey şehirlerde fedai olmak.
#3
Hadi ya Bende Gaza Gelmiştim belki Bir ümit diye  Stormcloak'ı destekliyorum  solitude en son ele geçirdik  dağa görev çıkmadı şimdi ne yapmalıyım ?
#4
(31.01.2014, Saat: 14:32)Ruth link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hadi ya Bende Gaza Gelmiştim belki Bir ümit diye  Stormcloak'ı destekliyorum  solitude en son ele geçirdik  dağa görev çıkmadı şimdi ne yapmalıyım ?
Miğferyeli'nin mevkibeyi olabilirsin, git Ulfric Stormcloak'la konuş, halkıma yardım edersen fedai olursun tarzında bir şey diyecek. Öyle fedai olabilirsin.
#5
Teşekkürler Smile
#6
Septim soyundan gelen imparatorlar Ejderdoğan'dı ve imparator oldukları için her yere hükmetme yetkisine sahiplerdi, Ejderdoğan oldukları için değil yani. Skyrim'de en fazla Jarl (Mevkibeyi) pozisyonunda bulunan kişilerden görev alarak şehir soylusu olabilirsin. Ama onun da sana fazla bir getirisi yok. En fazla küçük suçlarda soylu olma özelliğini kullanarak muhafızların seni es geçmesini sağlarsın.
#7
(04.02.2014, Saat: 09:59)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir mod vardı ayrıca, kendi yerinin mevkibeyi oluyordun, oyunu bitirdiğin zaman onu yüklersin olmadı Cheesy
Ona benzer bir mod daha var bu sefer High King oluyorsun Smile
#8
Ruth merak eder diye söyleyeyim,  adı Become High King of Skyrim. Bu arada Dragonborn lonca liderliği ve Fedai hariç öyle büyük diplomatik yerlere gelemiyor. Konuyu da kilitliyorum uzayacak ve dağılacak gibime geldi Smile