Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dragonborn Yeni Shoutlar
#1
[Resim: TESV_Shout_Rend.png]

Battle Fury MİD-VUR-SHAAN

Recharge: 20-30-40

Bu shout sayesinde etrafınızdaki yoldaşlarınızın silah hızını arttırabiliyorsunuz. Kullanılışı ve işleyişi Elemental Fury ile aynı. Her kelimede hızın süresi 60 saniye artar.

Öğrenilen yerler :  Tamamı Vahlok’s Tomb’da öğrenilir.[Resim: Bend_Will.png]

Bend Will GOL-HAH-DOV

Recharge: 10-90-120

Bu shout sayesinde insanları ve yaratıkları sakinleştirip sizin için savaşmasını sağlayabiliyorsunuz ve eğer ejderlerde kullanırsanız, onların yere inmesini sağlayıp binebiliyorsunuz. İlk kelimesi All-Maker taşlarını temizliyor ve görev için gerekli, ikinci kelimesi insan ve yaratıkları yoldaşa çevirmek için gerekli ve son kelimesi ise ejderleri sürebilmeniz için gereklidir.

Öğrenilen yerler :  İlk kelime Saering’s Watch’ta diğer kelimeler ise Hermaeus Mora tarafından öğrenilir.[Resim: TESV_Shout_Effect.png]

Cyclone VEN-GAAR-NOS

Recharge: 30-45-60

Bu shoutu kullandığınızda bir hortum oluşturursunuz ve hortuma kapılan düşmanlara hem hasar verirsiniz hemde yükseğe fırlatırsınız. Her kelimede hortumun etki alanı ve verdiği hasar artar.

Öğrenilen yerler : White Ridge Sanctum, Benkongerike, Kolbjorn Barrow[Resim: Dragon_Aspect.png]

Dragon Aspect MUL-QAH-DİİV

Recharge: 5-5-5

Bu shout bence oyundaki en yararlı shoutlardan bir tanesi. Kullandığınızda şeffaf bir zırh üstünüzde belirir. İlk kelime ile +25 zırh puanı eklenir ve power attack’larınız %25 fazla hasar verir. İkinci kelime ile +100 zırh puanı( ilk kelime ile birlikte), %25 ateş ve buz direnci ekler ve eğer canınız %50 altına düşerse yanınızda savaşmak için Ancient Dragonborn çağırır. Üçüncü kelime ilede shoutlarınızın recharge zamanını %25 düşürür.

Öğrenilen yerler : Raven Rock Mine, Temple of Miraak, Apocrypha

#2
Skyrim god mode hilesi:
İçeriği GösterSpoiler:

Teşekkürler, usta.  :tebrik