Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dremora çağırma?
#1
Arkadaşlar benim çağrı 70'e geldi kışhisar kolejinden direk aldım dremora lordunu çağırıyorum ama bi videoda izlemiştim adam dremora çağırmak için kışhisarın tepesinde gibi bir yerde çağırıp itaat etmesini istiyordu ama dremora red edince bir daha öldürüp bir daha çağırıyordu sonuç olarak dremora itaat ediyordu ama ben direk çağırdım onunla benimki arasında ne fark var?
#2
O üstat seviyesindeki yeteneği kullanabilmen için gereken eşya zaten. Philips miydi o elemanla konuşacaksın çağrı yeteneğin 90 lv olunca.
#3
(10.09.2016, Saat: 16:44)Zomboy link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O üstat seviyesindeki yeteneği kullanabilmen için gereken eşya zaten. Philips miydi o elemanla konuşacaksın çağrı yeteneğin 90 lv olunca.
Üstat seviyesi derken? Ben zaten dremora çağırıyorum hocam ne gerek var üstat seviyesine?
#4
Sanırım itaat etmesi için üstat ama ben çağrı büyülerini anlamam zaten arada bi vampir olunca işte
#5
Dremora çağırmak usta seviye bir büyü. Üstat seviyesinde süresiz ateş/ayaz/fırtına ifriti ve ceset diriltme büyüleri geliyor. Dremoraları süresiz çağıran bir büyü yok ama düşünsene 2 tane fırtına ifritini çağırıyorsun ve ölene kadar gitmiyorlar yanından. Onlar parçalasın sen izle Smile. Hala gerek yok diyor musun üstat seviyeye?
#6
Beni dark elf oynamaya itmeyin zaten bitane çağrı modu gördüm o sınırsız ifrit ne olum manyak bişi