Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dungeon Görevi / Moss Mother Cavern
#1
Moss Mother Cavern

Görev Amacı : Yaralanmış avcıya yardım edeceğiz ve mağarayı temizleyeceğiz.
Görevi Veren : Valdr
Gidilecek Bölgeler : Moss Mother Cavern (Falkreath bölgesine bağlı bir mağara)
Ödül : Valdr's Lucky Dagger
Gereken Seviye : 8+ Fazla Olursanız Zorlanmadan Halledersiniz

ANLATIM

-Öncelikle "Moss Mother Cavern" adlı mağaraya gidelim.

İçeriği GösterSpoiler:

-Mağaraya yaklaştıkça yardım yardım diye bağıran birinin sesi gelecek sese yaklaştıkça mağaranın kapısının önünde kanlar içinde oturan bir kardeşimizi görücez "Valdr".

İçeriği GösterSpoiler:

-Kendisi yaralandığını söylüyor bizde kendisine çantamızdaki 2-3 adet heal potunu veriyoruz ve hemen ayaklanıyor kardeşimiz bize mağarayı temizleyi sunuyor bizde kabul ediyoruz tabiki.

İçeriği GösterSpoiler:

-Görev amacı belli içeri giricez temizliyeceğiz girişte yerde 2 avcı cesedi 1 ayı cesedi karşılıyor bizi ayı fln görüp korkmayın altı üstü 2-3  "spriggans" öldürücez ve 1 adet ayı Smile.

İçeriği GösterSpoiler:

-İçeriyi temizledikten sonra "Valdr" kardeşimiz yanımıza gelip sagol fln diyor bize kendi hançerini veriyor ve görevimiz burada bitiyor.

İçeriği GösterSpoiler:

Okuyan Herkese Teşekkürler...Spoilerlar'a basar iseniz resimler görünür.

Falkreath
http://www.elderscrollsturk.com/viki/Falkreath/
Moss Mother Cavern
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Moss_Mother_Cavern
Valdr
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Valdr
Valdr's Lucky Dagger
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Valdr%27s_Lucky_Dagger
Spriggan
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Spriggan
#2
Bu Lucky dagger ile uzuuun bir süre idare etmiştim.Güzel çalışma olmuş eline sağlık  sir Zaten bir wood elften de bu beklenirdi  :tebrik
#3
Ellerine sağlık çok teşekkürler rehber için. Ancak, eğer yanlış anlamazsan sana bir şey söyleyeceğim, bu tam anlamıyla "görev" değil. Yani evet bir amacı var ancak sadece bir "diğer" görev, tam çözüme konulmalı mı çok emin değilim. http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Dungeon_Quests Mesela buradaki bütün görevleri Tam çözüm bölümüne koymak saçma olur düşüncesindeyim. Rehberler bölümüne taşıyorum bunu.

Not: Daedric görevler daha acil onlara yönelmen çooook daha mükemmel olur. Cheesy
#4
Ben bu görevi hayatımda ilk defa dün yapmıştım. Şu Lucky Dagger sanırım vuruşlarda kritik hasarı arttırıyordu ama öyle aman aman bir işe yaradığını gördünüz mü? Bıçak sonuçta, fazla hasar verdiği yok. Onun yerine girdiğimiz mağaradaki sandıklardan daha değerli eşyalar çıkıyor, zaten görevi yapma amacım da buydu.

Rehber için teşekkürler.
#5
rehber mi tam çözüm mü bilemem fakat quest oldugu için ben tam çözüme koydum sonuçta buda bir görev degil mi sonucu önemli olsada olmasada Smile
#6
Görev görevdir ya kalsın iyi. Cheesy Ama Daedric'lere ağırlık ver ve şu "ğ" harfini g yazma bir daha. Hep düzeltiyorum la Cheesy
#7
tmm bro senin için bir kez daha kontrol edip yayınlıyacağım geceye bir tane daedric gelsin ozmm Smile
#8
You're good man, dude.  Wink
#9
(21.12.2013, Saat: 22:25)JESTER link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu görevi hayatımda ilk defa dün yapmıştım. Şu Lucky Dagger sanırım vuruşlarda kritik hasarı arttırıyordu ama öyle aman aman bir işe yaradığını gördünüz mü? Bıçak sonuçta, fazla hasar verdiği yok. Onun yerine girdiğimiz mağaradaki sandıklardan daha değerli eşyalar çıkıyor, zaten görevi yapma amacım da buydu.

Rehber için teşekkürler.

Bir suikastçi için gayet iyi bir silah.Kritik vuruş önemli çünkü.Sneak yapıp adamın arakasına gelince tek vuruştu işi bitiriyorsun.Deadric hançerim olduğunda bile yanımda bunu taşırdım.İkisi ile baya çalıştım.Ardından Lucky yerine deeadric kılıcı yer değiştirdim.Yani suikastçi ve hırsızlara gayet yararlı.Zaten savaşçı olan adamın hançer ile ne işi var  Cheesy