Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Akatosh türk guildi(Daggerfall Covenant)PS4
#1
Arkadaşlar merhaba daggerfall covenant'da türk guildimizi kurduk yeni başlayan, veteran düzeyde ila düzey gözetmeksizin toplanmayı planlıyoruz an itibari ile yaklaşık 6 kişi olarak hergün aktifiz. Katılmak isteyen arkadaşlar psn id; emreakturk u eklesin lütfen. Çoğu arkadaşımız almanya'dan gurbetçi arkadaşlar fakat herkese açığız saygılar sevgiler. Guildimizin adı " Elder Akatosh" dur. Leveliniz ne olursa olsun her türlü yardımı yapacağız üç gün de nasıl olsa max levele ulaşılıyor, gearlarınızı da yapacağız siz merak etmeyin eklemekten çekinmeyin, sıcak kanlı güleryüzlü insanlarız arkadaşlar sadece size ihtiyacımız var.
#2
Merhaba Saat 7 de online olabiliyorum oyundaki adım BinBoga bende konu açmıştım guild arıyorum diye iyi oldu keşfetmem Smile oyunda kaç guilde girebiliyoruz ?
#3
(15.06.2016, Saat: 11:39)Binboga link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Saat 7 de online olabiliyorum oyundaki adım BinBoga bende konu açmıştım guild arıyorum diye iyi oldu keşfetmem Smile oyunda kaç guilde girebiliyoruz ?

5
#4
High elf açtım karakteri her guilde katılabilir miyim sınıf sınıf haritalar fark ediyor mu ?
#5
(15.06.2016, Saat: 15:26)Binboga link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: High elf açtım karakteri her guilde katılabilir miyim sınıf sınıf haritalar fark ediyor mu ?

Guilde hesabın giriyor karakter değil sadece.
#6
Teşekkür ederim mertusta  Smile
#7
Update bitince dahil olmak istiyorum teşekkürler şimdiden iyi oyunlar

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi