Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls 6 çıktığında yaması ne kadar sürer
#16
yamayı düşünmeyi bırak sen oyun çıkacak mı onu düşün önce. Smile
#17
Oyun da ufaktan edebiyat da var, oyun ciktiktan en az 1.5, 2 ay veya 5. ay'a  kadar uzayabilir, tabi tam bir ceviri icin diyorum, ufak tefek beta çeviriler de olur, yine de ingilizce bir sozluk alip günde rastgele bir kelime seçerek ezberlemeye calismak sadece oyun icin değil, kariyer icin de fayda verebilir.   

oyun'a gelirsek, 2018 sonlarina spoiler verirler ufaktan belki, bir ihtimal 2019 ortalarinda duyururlar, yine de bilemeyiz Cheesy
#18
İnternetten çizgi roman okumayı deneyebilirsin yeni pencerede Google çeviriyi aç sayfayı iyice ufalt bilmediğin kelimeleri çevir, bütün olarak çevirme kelime kelime çevir kendin birleştir. Bu yöntemle ingilizce öğrenmek için ekstra çaba sarf etmemiş olursun kısa sürede az çok anlayacak duruma gelirsin. Sonrası senin çabana kalmış. Geleneksel yöntemlerle öğrenmeye kalkarsan sıkıcı olur. Gramer vs sonradan çözülür bir şekilde. Sonuçta çeviri yapmayacaksın ilgili metini anlasan yeter. 9gag'de takılırsan ordan da üç beş birşeyler kaparsın.

Bahsettiğim sitelerden biri: http://readcomiconline.to
#19
Bir İngilice öğretmeni adayı olarak insanımızdaki bu herşeyin kolayına kaçma tavrını algılayamıyorum. Ben İngilizce'yi öğrenecem dediğim oyun Morrowind idi ki Morrowind'de marker bile yoktu, journal okuyarak görev yerini bulmaya çalışıyordum şimdi adam üşengeçliğinden çıkmamış oyunun yamasını soruyor...

Arkadaşlar Elder Scrolls oyunlarında Intermadiate seviye bir İngilizce kullanılıyor bu da şu demek: Kelimeler sözlükteki ilk anlamıyla kullanılıyor yani 12 yaşında bir İngiliz bu dili çok rahatlıkla anlayabilir yukarıda Yöneticimizin de belirttiği gibi irdeleyerek oyunu oynarsan TES 6'ya kadar zaten anlamaya başlarsın ingilizce dilindeki oyunları.