Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Legend: Battlespire - Hakkında bilgi
#1
Elder Scrolls Legend: Battlespire - Hakkında bilgi:

isteye kişiler oldu ama elimden gelen hemen çevirebildiğim bu arkadaşlar türkçeye hızlı bir şekilde bunu çevirebildim dilde uzman değilim çünkü:

Elder Scrolls Legend: Battlespire

Bölüm 1:
İmparatorluk Savaş Koleji Battlespire, Oblivion aleminden kaynaklanan bir durumdan dolayı gizli bir elit eğitim merkezi ile temas kaybolmuştur. Bir kahraman ordaki bir büyücü diyelim son testinde fark ederki daedralar tarafından kuşatılmıştır kuşatılan bu tesisi araştırarak olayın nasıl olduğunu keşfeder Battlespire personeli hepsi nerdeyse ölüdür ve bu durumu ve çözmek ve araştırmak için kalan son kişi kendidir, tek çıkış yolu derin karanlığa ve Daedric Alemlerine gitmektir.

Devamı:

Battlespire denilen bir ordu olduğunu keşfettikten sonra ve Daedra liderliğindeki (Mehrunes Dagon) işgal eder orayı ve neredeyse herkesi öldürür. Bunun üzerine,yardımcısı Mehrunes Dagon kendisi tarafından esir edilmiştir.düzey şeklinde ilerleyerek , çeşitli bölümlere giderek seyahat etmelidir bunuda Oblivion alemlerine giderek yapar, oyuncu buradan kurtulmalıdır yani Mehrunes Dagon'u ulaşmak onu ve ordusunu yenmesi gereklidir ve Tamriel'e geri dönmelidir...

(şuanda bukadar çevirdim hızlıca sonra daha detaylı bir anlatım yapabilirim....)

merak eden arkadaşları biraz idere eder herhalde... kahve oblivion Smile Smile
#2
Forumun en üstünde şöyle bir şey var hiç dikkatinizi çekmedi sanırım?

http://www.elderscrollsturk.com/index.ph...s_oyunlari
#3
(15.04.2016, Saat: 08:05)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumun en üstünde şöyle bir şey var hiç dikkatinizi çekmedi sanırım?

http://www.elderscrollsturk.com/index.ph...s_oyunlari

Yok mertusta bazı kişiler biraz daha ayrıtılı istemiş bende hemen çevirdiğimi koydum buraya. kahve