Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online Gamescom 2016
#1
resim


Gamescom'da Tavern etkinliği düzenlenmiş ESO için. Yapımcılar ve oyuncular taverna gibi döşenmiş bir yerde hem kafaları çekip hem de ESO'ya gelecek olan güncellemelerle ilgili konuşmuşlar. İşte onlar;
  • Son DLC olan Shadows of the Hist hariç geri kalan 4 DLC (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood) 5500 crown karşılığında satın alınabilecek.

  • One Tamriel, ücretsiz olarak gelen bir güncelleme olacakmış. Bu güncellemede pve'deki ittifak farkı ortadan kalkıyor, yani Deshaan'da Aldmeri, Ebon ve Daggerfall oyuncularıyla beraber gezinip quest yapabileceksiniz. Ayrıca veteran versiyonu olmayan dungeonlara veteran seviyeler gelecek. Arx Corinium vs gibi. Ve de Craglorn bölgesi One Tamriel kapsamında yeniden düzenlenecek.

  • 17 tane yeni monster helm gelecek (Bloodspawn, Nerieneth gibi).

  • Eski Hel Ra ve Aetherian Archive setleri geri geliyor.

  • Crown Store'da rastgele binek, hayvan, kostüm ve item düşüren kutular gelecek. Bu kutular çeşitli fiyatlarda olacak, pahalı olandan daha nadir ve pahalı olan kostümler düşecek. Daha önce satılan fakat şuanda satıştan kaldırılan crown store itemleri de bu kutulara dahil. Sistem tamamen şansa bağlı.

  • Yeni aktif skill ağacı geleceği açıklanmış. Ama henüz detaylı bilgi yok.

  • Grup bulma sisteminin bozuk olduğunu söylemişler ve bu nalet olası şeyi düzeltmeye çalışıyorlarmış.

  • Şu ana kadar saydığımız tüm güncellemeler ana oyuna yönelik güncellemeler ve herhangi bir aylık ücret veya ödeme gerekmeyecek.

  • Update 13'te housing sistemi geliyor. Artık kendinize ait eviniz olabilecek. Bu evde ne olacak peki? Dummy denen eğitim mankeni olacak. Bunda dps testi vs yapabileceksiniz.

  • Sonda da güzel bir haberimiz olsun, yapımcılar Crown Store'a pay to win özelliği olan bir şey kesinlikle koymayacaklarını açıklamış.
#2
En sonunda banada aldıracaksınız oyunu ama, çok karışık duruyor şahsen pek bulaşmak istemiyorum.
#3
Oyunun baştan aşağı RNG olması yetmiyormuş gibi şimdi de kozmetik eşyalara RNG eklemişler . Süper . Ne zaman geleceği belli mi bu arada ?
#4
(20.08.2016, Saat: 13:36)LiofaTR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun baştan aşağı RNG olması yetmiyormuş gibi şimdi de kozmetik eşyalara RNG eklemişler . Süper . Ne zaman geleceği belli mi bu arada ?

Tarih vermemişler ama Update 13 olabilir diye tahmin ediyorum. Çünkü sıradaki dlc'nin nerede geçeceğine dair hiçbir bilgi yok henüz. Yeni harita eklemek yerine bu sefer eski yerlere düzen çekecekler gibi.
#5
Yapımcılar Crown Store'a pay to win özelliği olan bir şey kesinlikle koymayacaklarını açıklamış.

Ne kadar oyunu oynamasam da bu habere ben bile sevindim Smile
#6
Oyun hala ilgimi çekmiyor Smile Oynayanlara bol şans...
#7
Ben oyunu oyun olduğu için oynarım fakat GB si fazla büyük Undecided
#8
Yine beğenmediğim bir güncelleme.
#9
yeni haberler duydum fengrushun kanalında.
1-şampiyon puanları 561'e çıkacak
2-weaponlara ulti geliyor.
3-bronze, silver ve gold keyler kaldırılıyor.
4-Düello geliyor.cyrodill dışında yapılacakmış
5-pts'ye 2 hafta içinde çıkacak bu update.
kaynak:
https://m.reddit.com/r/elderscrollsonlin...ming_with/