Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online - İttifak Savaşlarına Dair Bilgiler
#1
Savaş davulları bütün sahalardan, Tamriel'in savaşçılarını savaş alanına çağırıyordu. Daggerfall Covenant, Aldmeri Dominion ve Ebonheart Pact, Cyrodiil'in, Imperial Şehri'nin ve Tamriel'in tahtı için silahlanacak ve savaşacaktı.Elder Scrolls Online üç taraflı PvP oyun tarzıyla,yüzlerce oyuncunun aynı ekranda Cyrodiil'in kontrolü için savaşmasına olanak tanıyor. Masif kaleleri ele geçirebilir, elinizde tutabilir ve kontrol edebilirsiniz. Kuşatma silahlarını kale duvarlarını parçalamak ve kapılarını yıkmak için kullanabileceksiniz. Imperial Şehri'ni kuşatmanız halinde ittifakınızın en iyi oyuncusu yani lideri, İmparator olacak.

Kısaca Elder Scrolls Online ile geçmiş PvP deneyimlerinizi unutmaya hazırlanın.

SİSTEM

Elder Scrolls Online ile, oyuncular üç ittifaktan birinin üyesi olabilecek. Her ittifak kendine özel bir hikayeye ve farklı ideallere sahip.

resim

Daggerfall Covenant: Daggerfall Covenant Tamriel'in iki kuzeybatı bölgesinde, High Rock ve Hammerfall'da, Redguard ve Breton'ların anavatanında oluşturulmuştur. Orc'lar da vatanları Orsinium'un eski haline gelmesi için yardım teklif eden bu oluşumda yer almıştır. Bu 3 ırkın birleşmesiyle kurulan güçlü ittifak, Tamriel'e huzur ve barış getirmek için çalışacak.

resim

Ebonheart Pact: Ebonheart Pact,eskiden düşman olan üç ırk'ın bölgelerini barındırıyor; Morrowind,Skyrim ve Black Marsh'ın sahipleri Dunmer'lar,Nord'lar ve Argonian'lar, kendi özerklikleri ve Empire'ın istikrarı için çarpışacak.

resim

Aldmeri Dominion: Aldmeri Dominion'u oluşturan üç ırk; Valenwood'dan Bosmer'lar, Elsweyr'dan Khajiit'ler ve ittifakın lideri olan, Summerset Isle'den High Elf'ler. Bu ittifak insanların tehlikeli yapıtlarından ve onlardan Tamriel'i korumak ve Elf egemenliği için savaşacak.

Katılım & Ölçekleme

Oyuncu'ya karşı Oyuncu (PvP) savaşları Elder Scrolls Online'da,bu stili hiç bilmeyen kişiye de bir PvP ustasına zevk,ödül verecek ve erişime açık olacak.

Imperial Şehri'nin büyük bir önemi var ve egemenlik için çok önemli. Şehre ve tahta hakim olanın ittifakı Tamriel'in sahibi olacak.

Oyunda savaşa dayalı seviye sistemi var,yani sizden üst seviyedekilere karşı uyguladığınız hasar sizin seviyenizde etkili olacak. PvP'ye 10.seviyeden sonra herkes korkusuzca girebilecek.

Acemi veya bir uzman,ne olursanız olun ittifakınız adına iyi işler yapmak sizin elinizde. Tahta çıkma şansınız da var elbet.

#2
Rica ederim  sir
#3
Elinize sağlık.En merak ettiğim konuydu.