Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online - Soru/Cevap Konusu
(15.08.2018, Saat: 16:40)Furiousboy11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "F2p değil oyun, neresinden öyle davrandığını çıkardın? Oyunu oynamak için para ödüyorsun, ek paketlere erişmek için de para ödüyorsun. F2p nerede burada çözemedim." free to playde oyunu oynamaya para ödemezsin ama çok şeyden mahrum kalırsın ve tek bir paketle eski yeni her şeyi alırsın genelde ama esoda hem oyuna para veriyoruz hem de olması gereken bazı sistemler ek paket sattırmak için ekleniyor ek paketler de sorun değil de bazı olması gereken şeylerin ek paketi (premiumu) olmayan kişilerin erişiminde olması bu hissi veriyor bu olay büyük oranda f2p oyunlarda oluyor bu olaydan rahatsız oldum hayal kırıklığıyla sonuçlandı benim için sonradan herkese eklendiğini duydum bazı şeylerin neyse sadece bende bu hissi oluşturuyor duyduğumdan beri bende heyecan oluşturan oyun beklenti de fazla yüksek oluyor

Kısmen haklısın diyebilirim evet onu düşünmemiştim. Summerset paketi olmayanlar jewelry craftinge ulaşamıyor mesela Cheesy Ama oyunun bu yöne gittiği seneler öncesinde Crown store duyurulduğunda belliydi zaten. Yavaş yavaş p2w aşamasına geliyor oyun.
Bundan önce eğer competitive oynayacaksanız çok dert bir oyun zaten. Hikayesi için almayı düşünüyorsanız alın gitsin derim. Çok güzel questleri var.