Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Türk 5 Yaşında!
#1
"Bu tahtı kazanmam için çok ızdırap çektiniz ve sizin ormanlardan ne kadar çok nefret ettiğinizi biliyorum. Size Talos Stormcrown'ın gücünü göstereyim, Kuzeyin oğlu, nefesimin uzun kış olduğu yer, sadakatimle ve benim olan burayı baştan şekillendireceğim. Bunu sizin için yapıyorum Kırmızı Lejyon, seni sevdiğim için.". demiş Tiber Septim. Ne güzel de demiş. Öyle ki çok sevdiği Lejyonlar için cangıl olan Cyrodiil'i yerleşmeye el verişli hale getirmiş. Ve biz de, bizimle beraber bu yolda emek verenlerle, Elder Scrolls'u sevenler ile 5 yıl boyunca durmaksızın çalışıyoruz. Sayısız rehber, lore yazısı, mod çevirisi yapıldı. Skyrim, Oblivion ve Arena oyunlarını Türkçe'ye kazandırdık. Ve kazandırmaya devam ediyoruz. Nice 5 yıllara.

Sitemizin ilk hali. O zamanlar anasayfa ve forumumuz ayrıydı.

[Resim: 5.yil-1.JPG]


Bu da forumumuz.

[Resim: 5.yil-2.JPG]

Aradan geçen bir yıldan sonra anasayfanın gereksiz olduğuna karar verip forum ile birleştiriyoruz (2014)

[Resim: 5.yil-3.JPG]

[Resim: 5.yil-4.JPG]


Geleneği bozmuyoruz ve 2015 yılına da yeni bir tema ile giriyoruz.

[Resim: 5.yil-5.JPG]

Ve işler sarpa sarmaya başlıyor. 2017'ye girdiğimizde site şişmeye başladığı için sürekli çökmeler meydana geliyor ve SMF forumundan MyBB'ye geçiş yapıyoruz. Elbette yeni temamızla beraber [Resim: cheesy.gif]

[Resim: 5.yil-6.JPG]


Forumu değiştirdik diye tema geçişlerimizde durmak yok. İlk temamızı kobay olarak kullanıp sistemi öğrendikten sonra günümüzdeki temaya geçiyoruz.
#2
Big Grin  Daha nice güzel yıllara! Smile  

sir
#3
İnsan düşünüyor, 5 yıl olmuş forum açılalı. Acaba üyelerimizden hiç ölen olmuş mudur? Aktifken ortadan bir anda kaybolup bir daha hiç foruma girmeyen üyelerimiz var. Belki forumdan çıkış yaptıktan sonra bir arabanın altında kaldı, forumda arkadaşı yoksa haberimiz bile olmaz. Çok ilginç olaylar.
#4
Nice senelere. İyisiyle kötüsüyle güzel zamanlar geçirdim bu forumda 2014'ten beri. Umarım böyle devam eder ve tabii ki forum daha çok büyür. İlk açıldığı zamanlarda olmadığım için pişman olmuyorda değilim. Cheesy
#5
[Resim: a27e2effc56760bab90cd96c357ac099.jpg]
#6
İlk temadaki arkaplan da güzelmiş. Nice mutlu yıllara.
#7
5 sene olmuş insan kutlama için bir skooma falan dağıtır ne biçim iş bu. ilk temalar güzelmiş bu arada.