Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Türk Forum v2.1
#31
(18.08.2014, Saat: 22:17)ultimatomgenius date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde forum, Uzun bir süre bakıma giremez mi? Ara sıra ama şu aralar artan bir sorunla karşılaşıyorum. Şuanda bile olabiliyor. Hata yazısı şöyle
"
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later."

Yani bakımda gereksiz mesajlar silinir ve sunucu rahatlatılır diye düşünüyorum. Birde benim dediğim hatalar düzeltilebilinir.
Çünkü site çok doldu ve şişme oluyor sanırım. Hayırlı günler daima mutlu ve mesut bir şekilde yaşamanız dileğiyle efendiler Smile

23400 üzeri ileti var. Bunların hangi biri silinsin? Ve mesajlardan olmuyor o.. 

Bu hata çıkınca sayfayı 2 kere yenileyince geçmesi gerekiyor bu arada. Bilmiyorum, 1 aydır böyle bir sorun yaşamadım şahsen.
#32
(18.08.2014, Saat: 22:20)Sarhi date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 23400 üzeri ileti var. Bunların hangi biri silinsin? Ve mesajlardan olmuyor o..

Bu hata çıkınca sayfayı 2 kere yenileyince geçmesi gerekiyor bu arada. Bilmiyorum, 1 aydır böyle bir sorun yaşamadım şahsen.

Zaten hepsi değil. Gereksiz ve şişme olanlar atılırsa ileti vs sayısı azalır. Ayrıca şişme ve vs problemler önlenmiş olur.
#33
Her ileti bizim için önemli. Şu an bile konuyla alakasız iletiler atıyorsun. Forumun adminleri belli. Herkes üzerine düşeni yaparsa forumda sıkıntı olmaz.
#34
(18.08.2014, Saat: 23:36)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ileti bizim için önemli. Şu an bile konuyla alakasız iletiler atıyorsun. Forumun adminleri belli. Herkes üzerine düşeni yaparsa forumda sıkıntı olmaz.
Ustam forumun versiyonu artırılamaz mı? Peki çok mu zordur. Yani artırıldığında daha iyi olmaz mı? Bir sürü eklenti vs gelmiş ve daha sağlam, güvenli ve performanslı bir forum olamaz mı?
#35
Olmaz. Şu an ki gayet iyi. Ben bu konuyu değişiklikleri bildirmek için açmıştım üyeler tavsiye versin diye değil. Wink
#36
(18.08.2014, Saat: 23:48)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmaz. Şu an ki gayet iyi. Ben bu konuyu değişiklikleri bildirmek için açmıştım üyeler tavsiye versin diye değil. Wink
Peki sayın yöneticim. Siz ne dersiniz o olsun.sir Sizi mi kıracağız. Cool Sadece teklifte bulundum. Siz kod işlerinde benden daha iyisinizdir. Forumun iyiliği açısından söylemiştim. Versiyon artırılması ve bakım kötü olacağını siz benden daha iyi bileceğinden bana söz hakkı düşmez, uygun değilse yapmazsınız. Smile İlerde bende anlarsam bu işlerden size yardım etmek ve forumu en iyi yere getirmek isterim. Hayırlı akşamlar. Daima mutlu ve mesut ve sağlıklı bir ömür geçirmeniz dileğiyle
#37
Bence bu konun kilitlenme vakti geldi...