Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

En beğendiğiniz karakter dizaynı
#1
Sizce hangi karakter buildi eğlenceli arkadaşlar?

Denemek istiyorum warrior alıp bütün memleketi teklemek sıktı artık.

Saldırı büyüleri kullanmak çok eğlenceli, oynaması kolay değil ve böyle sağdan soldan sonsuza kadar giden ateş topları yapmak falan hoşuma gidiyor.

Assasin/thief çok saçma oyunda 2-3 saatlik verimli bir oyun süresinin ardından çömelince görünmez olabiliyorsunuz adamın bütün hayat birikimini üstündekini elindekini arkasından araklıyorsunuz ruhu duymuyor.

Warrior zaten anlatmaya hiç gerek yok demircilik+tılsımcılık bitti başka hiçbirşey kasmasanız dahi olur
#2
Forumda sadece ikimiz varız saat altı buçuk her neyse benim şu an kullandığım şu gayet de eğlenceli hedefleri uzaktan okla indiriyorum yakınlaşınca basıyorum atronatch o tanklıyor ben arkadan destruction büyüleriyle kesiyorum.Bu arada karakter thief  spell sneak attack 2 kullanıyorum hani sinsi moddayken yaylar x2 daha fazla vuruyor ya bu olay destruction spell dede oluyor. Çok eğlenceli gerçekten.

Güncellendi [time]1438833081[/time]
Abiiii  düzenleme geçmişine bakılmıyor değil mi forumda ? Spell i sperm diye yazmış oto düzeltme. Farketmeseydim çok değişik şeyler olabilirdi.  :sad
#3
(06.08.2015, Saat: 06:42)bomba306 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda sadece ikimiz varız saat altı buçuk her neyse benim şu an kullandığım şu gayet de eğlenceli hedefleri uzaktan okla indiriyorum yakınlaşınca basıyorum atronatch o tanklıyor ben arkadan destruction büyüleriyle kesiyorum.Bu arada karakter thief  spell sneak attack 2 kullanıyorum hani sinsi moddayken yaylar x2 daha fazla vuruyor ya bu olay destruction spell dede oluyor. Çok eğlenceli gerçekten.

Güncellendi [time]1438833081[/time]
Abiiii  düzenleme geçmişine bakılmıyor değil mi forumda ? Spell i sperm diye yazmış oto düzeltme. Farketmeseydim çok değişik şeyler olabilirdi.  :sad

huahuahauhahahauha ne yaparken yazdın bu yazıyı kardeşim  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
#4
(06.08.2015, Saat: 07:59)Weltkrieg link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: huahuahauhahahauha ne yaparken yazdın bu yazıyı kardeşim  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Ah bir bilsen bu oto düzeltmeyle ne faillerim oldugunu varya bildiğin trollüyor abi beni  3Smile
#5
Ben de o oto düzeltmeyle çok sorun yaşamışımdır Cheesy hahahaha sperm hahahah. Neyse ben de [member=2594]bomba306[/member] gibi Thief Mage tarzı birşey kasıyorum çok zevkli gerçekten.
#6
Çift el balta sonra TalosTalosTalosTalosTalosTalos diye düşmanın üzerine koşarım.

Alıntıdır : AllahAllahAllahAllahAllahAllahAllahAllah Cheesy
#7
Benim şu an iki karakterim var şu an, biri warrior erkek redguard Allah ne verdiyse dalan. Diğeri büyücü-okçu karışımı breton. Yalnız kuvvete sadece 1 kere sağlığı da 3 veya 4 kere vermişimdir. Gerisi full efsuna (magicka). Bi zindana girdiğimde önce sessizce ilerleyip okla avlıyorum milleti farkedilince de flame atronach veya ice atronach çağırıp başta fireball olmak üzere yağdırıyorum büyüleri.
#8
(26.08.2015, Saat: 00:13)MartinSeptim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çift el balta sonra TalosTalosTalosTalosTalosTalos diye düşmanın üzerine koşarım.

Alıntıdır : AllahAllahAllahAllahAllahAllahAllahAllah Cheesy
Haahahah Big Grin XD
#9
Benim kullandığım Breton/Mage Bütün büyüleri ayrı kullanmakta fayda var lakin Master büyüleri her zaman kullanmamak gerek.
#10
Sen warrior alıp bütün memleketi teklersin bi asasin gelir seni tekler kardeş
#11
(29.08.2015, Saat: 21:09)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen warrior alıp bütün memleketi teklersin bi asasin gelir seni tekler kardeş
Büyücü'de Assasin'i tekler kardeşim -%80 Hasar basarım sonra zaten 650 armor var bir de zırh büyüsü atarım can bir gram düşer. Cheesy
#12
asasin mantığı görünmeden oynamak sen beni görcendeee yani biraz zor
#13
Hortlak Görme büyülerini bilmiyorsun herhalde ve ya Auro Whisper Shout'unu bunları herhangi bir savaşçı kullanabilir.
#14
Singleplayer oyunda yaptığınız tartışmaya bak.  doh doh
#15
Çift el kılıç, heavy armor, smithing, enchanting. Sadece health'e veriyorum. Level 75, 840 health. Pot kullanmak yok, gizlenmek yok, düşman tarafından farkedilmeden dalmak yok. Bütün tuzaklara basılacak, oklardan büyülerden savrulan silahlardan kaçılmayıp bütün zarar verici etmenlere kafa atılacak. Şahitlerin olduğu bir mekanda suikast görevi varsa kimse görmeden kurtadam olunup hedef indirildikten sonra kaçılacak. Büyü kullanmak yok, menzilli silah kullanmak yok, sadece öküz gibi dalmak var. Evet çok zevk aldım, bütün görevleri bitirdim bu karakterle.